11:27 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Aion: Tower of Eternity (2009/Rus/ND/Repack)
Назва: Aion: Tower of Eternity
Жанри: MMORPG / RPG / 3D / 3rd Person / Online-only
Мова Інтерфейсу: російська
Рік випуску: 2009
Розробник: NcSoft
Видавець: NcSoft
Видавець в Росії: Innova Systems
Розмір файлу: 9.39 Gb

Про Гру: AION: the Tower of Eternity - одна з самих очікуваних MMORPG ігор на даний момент. Її розробником є компанія NCsoft, чиї гри ще ніколи не обманювали очікувань.
У AION'е взаємодіють три основні раси: Elyos, Asmodians і Balaur. Найбільше на сьогодні відомо про Elyos, що живуть у верхньому світі. Asmodians - раса, чий світ більш похмурий і похмурий. Balaur - розумні NPC, покликані дотримувати баланс в грі. Вони можуть з'явитися, наприклад, під час взяття фортеці і встати на сторону, що бореться в меньшінстве.AION - перша гра, де реалізована система PvPvE, яка поєднує в собі битви між гравцями (PvP) і битви між гравцями і монстрами (PvE). Завдяки це системі світ AION ретельно збалансований. Крім того NCsoft обіцяє, що кожен гравець зможе своїми діями впливати на події в світі. Двох однакових серверів не буде, так як будь-яка дія окремо взятого персонажа буде міняти картину світу. У цілому гравці можуть змінити світ до невпізнання, аж до появи нових підземель.

Особливості гри:
Вшиті клієнт 1.9-2.0 для гри на серверах aion-free.ru - повністю русифікований і працює без вильотів! Є 2 сервера - х110 і х7.
У AION'е існує чітка система рівнів і класів, яка не допускає створення занадто сильного або дуже слабкого персонажа. Що примітно, чітка і стабільна система класів на даному етапі є тільки для Elyos, подробиці й деталі класів Asmodians поки не відомі. Кожен гравець, незалежно від раси і класу, на десятому рівні стає Daeva. У цей момент він отримує крила і разом з ними можливість літати. Зокрема, він отримує доступ до центральної локацію гри - Abyss. NPC позитивно ставляться до Daeva, при нагоді висловлюючи їм свою повагу. Досягаючи сорокового рівня, гравець може приєднатися до PvP-сервера.

Мінімальні Системні вимоги:
Система: Windows XP, Vista, 7
Процесор: 2.8 Ггц і вище
Пам'ять: 512 Mb і вище
Відео-карта: 128 Mb і вище
Аудіо-карта: сумісна з direct x 9.0 c
Жорсткий диск: 20 Gb

Про файл:
Тип видання: Репак
Ліки: Ушита
Реліз група Mechanica
Формат файлу: Rar
Платформа: PcЗавантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: