11:24 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Антологія Prince Of Persia [5in1] (2010/RUS/RePack by RG SevGamers)
Антологія включає всі п'ять видань гри Принц Персії / Prince of Persia на двох DVD!
Інформація про Гру
Рік випуску: 2008-2010
Жанр: Action / 3D / 3rd Person / Adventure
Мова інтерфейсу: російська
Мова озвучення: російська
Розробник: Ubisoft Montreal
Видавець: Ubisoft Entertainment
Розміри: DVD1: 4.11 GB + DVD2: 3.99 GB

Принц Персії: Піски часу / Prince of Persia: The Sands of Time
Могутні Піски Часу стирають грані минулого, сьогодення і майбутнього. Той, хто посягне на їх панування, покличе прокляття на своє плем'я, і ні багатство, ні влада не зупинять невблаганного перебігу хвилин. Молодий Принц і не здогадувався про те, що пісочний годинник і незвичайний кинджал, які він забрав з палацу поверженого Магараджі, можуть перетворити їх власника в безсмертного бога і дати йому владу над самим часом! Обдурений хитрим Візирем, Принц звільняє стародавні Піски Часу. Древнє прокляття лягло на всіх його наближених. Як знищити безликих демонів? Як подолати незліченні пастки і зняти закляття? Зупинити Піски Часу може лише той, хто випустив їх з вікових лабіринтів історії.

Особливості гри:
- Продовження культової гри. Тепер, завдяки колосальній роботі кращих програмістів і художників, сиквел Prince of Persia овершает переворот в галузі комп'ютерних ігор, встановлюючи нові ігрові стандарти у всіх аспектах: фізиці, освітленні, анімації і т.п.
- Принц повертається! Акробатика, що кидає виклик законам гравітації, жорстокі бої і вміння підпорядковувати собі час - він виконає своє призначення!
- Тепер ви можете знищити минуле, передбачати майбутнє, і зупинити сьогодення! Ви - володар часу!
- Древня Персія, міфічна і смертельна, з приголомшуючими ландшафтами і королівствами - розкрій загадки світу, який ще ніхто ніколи не досліджував!

Принц Персії: Сутичка з долею / Prince of Persia: Warrior Within
Історія гри починається через кілька років після закінчення подій першої частини. "Повернувшись до рідного Вавілона, Принц виявляє, що за ним полює надприродне створення Dahaka - перевтілення самої Долі, спрагле лише одного: швидкої смерті того, хто його потривожив. Принц забув, що під час порятунку палацу султана, йому ненароком вдалося прорвати єдине Полотно Часу, викликавши тим самим в наш світ пришестя жахливого демона ...
Наш герой зважується на самий розпачливий крок - подорож в минуле. Потрібно запобігти появі Пісків Часу, щоб відновити колишній баланс сил ... "
Принц подорослішав, перетворившись на похмурого холоднокровного вбивцю: з часом він відточив свої бойові навики до досконалості, але і його серце стало таким же холодним, як дихання Dahaka. Графічно проект так само бездоганний, як і оригінал. Додалося безліч барвистих спецефектів, передавальних динаміку гри у всій красі. "Принц" став набагато жорсткіше і складніше - чи готові ви кинути виклик самій Долі і вийти з сутички переможцем?
Особливості гри:
- Старий герой у нової реінкарнації - він подорослішав, і став холоднокровним вбивцею, а не молоденьким шукачем пригод.
- Додалася можливість управлятися з двома видами зброї одночасно.
- Покращена фізика гри - рухи героя стануть ще більш видовищними, ніж раніше.
- Запаморочлива графіка оригінальної гри стала ще більш барвистою.
- Ну і, звичайно ж, нові види монстрів, зброї і гігантські локації - вся ця різноманітність чекає вас!

Принц Персії: Два трону / Prince of Persia: The Two Thrones
Повернувшись у Вавилон з імператрицею Каїліной, Принц виявляє, що його царство розорене війною. Пізніше він дізнається, що Каїліна стала жертвою змови. Смерть імператриці вивільняє Піски Часу, загрозливі зникненням всьому, що дорого спадкоємцеві престолу. Викинутий на вулицю і всіма переслідуваний герой усвідомлює, що їм поступово опановує дух Темного Принца, породжений Пісками Часу. У боротьбі з самим собою - своїм демонічним двійником - Принцові доведеться відстояти своє право бути правителем Вавилона.

Особливості гри:
- Грайте за двох різних персонажів, кожен з яких володіє різними уміннями і володіє індивідуальною зброєю. У вашому розпорядженні безліч унікальних прийомів ближнього бою для знищення незчисленних полчищ противника. Також ви зможете схопити і задушити ворога здалеку, використовуючи Daggertail, або вразити його одним єдиним ударом, непомітно підкравшись і напавши із спини.
- Використовуйте навколишнє оточення в свою користь. Боріться з недругами на небезпечних дахах, пробирайтеся по кривих заплутаних вуличках, влаштовуйте в темних переходах засідки. Володіючи владою над Пісками Часу, ви зможете битися з ворогами, уповільнюючи і перемотуючи час назад. Крім того, ви отримаєте і нові можливості, що даруються Пісками Часу.
- Драматичний сюжет, повний несподіваних поворотів, триматиме вас в напрузі до самої розв'язки. Покажіть, на що ви здатні, в цій пригоді, повній адреналіну, пристрасті і шокуючих відкриттів.
- Гра являє собою унікальну суміш жанрів і майстерно поєднує в собі стрімкі поєдинки і оригінальні головоломки.

Принц Персії / Prince of Persia (2008)
Легендарний Принц Персії повернувся! У новому образі, з неймовірними можливостями і історією. Тепер йому доведеться виступити посередником, катом і суддею в спорі двох великих Богів: Ормадза, бога Світла і Арімана, бога Тьми. Але Принц не один в цьому глобальному протистоянні - разом з ним Еліка - хитра, спритна і дуже красива воячка зі своєю долею і історією. Разом нашим героям доведеться розплутати клубок божественних інтриг і зупинити прокляття, яке послав на Землю жахливий Аріман. У порівнянні з попередньою трилогією змінилося все: від графічного стилю до бойової системи. Незмінною залишилася лише вислизаюча і містична атмосфера Стародавнього Сходу - та сама, якою дихають всі ігри величної серії "Принц Персії". Це вже не казка ... Це новий принц. І нова легенда.
Особливості гри:
- Дивне по красі промальовування персонажів. Таке відчуття, що Принца розфарбували аквареллю поверх полігонів.
- Унікальна ігрова фізика. Вперше в історії подібних ігор ви не навантажуєтесь, а насолоджуєтеся акробатикою.
- Інноваційний бойовий режим. Бійка з противником нагадує високохудожній танець з шаблями.
- Відрізняється дійсно високим інтелектом AI-напарник.
- Зачаровують своєю красою пейзажі Стародавньої Персії.

Принц Персії: Забуті піски / Prince of Persia: The Forgotten Sands
Багато піску витекло з часу нашого першого знайомства з Принцом Персії, і ось він повернувся. На цей раз він розповість нам історію про давно забутому минулому, майже загубленому в круговороті часу. Після отримання неймовірної сили - можливості управляти Пісками Часу - Принц відправився в королівство свого брата Маліка, але там зустрів лише смерть і руйнування. Щоб врятувати королівство брата, Принц знову вступає в сутичку ...
У «Prince of Persia: The Forgotten Sands» розробники реалізували нову бойову модель, завдяки якій в битві зможуть брати участь до п'ятдесяти ворогів. Для того щоб впорається з такою кількістю супротивників, герою доведеться використовувати увороти, стрибки, акробатичні трюки і найголовніше - Принц отримає можливість управляти різними аспектами природи: стихіями води, землі, вітру і вогню. Так, під час найзапекліших сутичок Ви зможете використовувати силу землі для захисту чи з допомогою сили вітру створити потужне торнадо, яке розкидає всіх ворогів по різних кутах залу. Деякі здібності можна навіть комбінувати між собою.

Особливості гри:
- Продовження видатного екшна про Принца Персії.
- Відправся в пригоду разом з героєм і випробуй силу Піску!
- Нові можливості використання п'ятого виміру (часу).
- Графічне виконання найвищої якості.
- Оригінальна бойова система з розвиненою акробатикою.

Системні вимоги:
- Операційна система Windows 7 / Vista SP2 / XP SP3
- Процесор: 2.6 GHz dual-core Intel Pentium D або AMD Athlon 64 X2 3800 + (2.2 GHz Intel Core 2 Duo або AMD Athlon 64 X2 4400 + і вище)
- Оперативна пам'ять: 1 GB для Windows XP / 2 GB для Windows Vista, Windows 7 (рекомендується 2 / 4 GB)
- Відеокарта: 256 MB з підтримкою шейдеров 3.0 (рекомендується відеокарта з 512 MB відеопам'яті);
- Вільного місця на жорсткій диску: 10 GB

Особливості RePack:
- Нічого не вирізане / пережато
- Унікальний установник
Установка:
Забуті піски / The Forgotten Sands і Принц Персії / Prince of Persia (2008) - 35-60 хвилин
решта протягом 5-10 хвилин

До складу 2-х DVD входять:
DVD1
Принц Персії: Забуті піски / Prince of Persia: The Forgotten Sands
Принц Персії: Піски часу / Prince of Persia: The Sands of Time
Принц Персії: Два трону / Prince of Persia: The Two Thrones
DVD2
Принц Персії: Сутичка з долею / Prince of Persia: Warrior Within
Принц Персії / Prince of Persia (2008)
Про файл:
Тип видання: RePack
Ліки: Не потрібний
Реліз група: RG SevGamers
Формат файлу:. Iso
Платформа: PC


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: