4:49 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Command and Conquer 3: Tiberium Wars v.1.09 (2007/RUS/RePack by Kupr_Soft)
Знаменита стратегічна серія, з перших епізодів якої виник цілий жанр, повертається! Command & Conquer по праву вважається легендою, розробники багатьох сучасних проектів до цих пір орієнтуються на стандарти, ідеї і прийоми, закладені в C & C. Проте третя частина не просто відроджує давні традиції, але виводить серіал на новий рівень, проголошуючи початок наступної епохи в розвитку жанру стратегій реального часу.
Земля, 2047. Період відносного миру і спокою швидко закінчився, і братерство NOD, очолюване Кейном, розв'язало третю тіберіумної війну. На поверхні понівеченої планети знову виросли гриби атомних вибухів, проте коаліційні сили GDI цього разу опинилися не готові до бойових дій. Останній оплот законності і справедливості несе величезні втрати під ударами NOD, а планета тим часом повільно вмирає. На Землі залишилося лише двадцять відсотків так званих «блакитних», екологічно чистих зон, де і концентрувалися сили GDI. Рівно половина земної кулі покрилася «жовтими» зонами, де їстівна їжа і питна вода цінуються на вагу золота, а влада знаходиться в руках угрупування фанатиків. Залишилася ж частина планети покрилася хащами смертельно отруйного мінералу Тіберія. У цій «червоній» зоні не виживають земні організми, зате привільно відчувають себе мутанти і гості з глибокого космосу ...

Інформація про Гру
Рік випуску: 2007
Жанр: Strategy (Real-time) / 3D
Мова інтерфейсу: Російський
Мова озвучення: Російський
Розробник: EA Games
Розмір файлу: 4,21 GB

Особливості гри:
- Планета гине на ваших очах! Історія вторгнення на Землю інопланетних загарбників розкривається в трьох десятках епізодів. Ви зможете оцінити події з точки зору кожної з трьох сторін: GDI, NOD і чужих людям інопланетян.
- Гра і фільм в одному проекті! Захоплюючі перипетії сценарію подаються в повноекранних відеороликах за участю живих акторів. До ваших послуг справжні голлівудські зірки, такі як Трісія Хелфер, Джош Холлоуей, Майкл Айронсайд, Біллі Ді Вільямс, Грейс Парк, Івана Бозіловіч і Шаунтай Хінтон.
- Ворог бачить вас наскрізь! Унікальний штучний інтелект, створений за так званою «адаптивної» технології, дозволяє комп'ютерним супротивникам логічно і грамотно реагувати на всі ваші кроки. Однак ви самі можете задати агресивну або оборонну лінію поведінки для віртуального суперника, але навіть у цьому випадку його дії буде нелегко передбачити.
- Швидко, цікаво, зручно! В управлінні грою легко розібратися за п'ять хвилин, а насичені дії не дадуть нудьгувати ні секунди. Збір ресурсів, дослідження і війна органічно сплетені в гостросюжетний науково-фантастичний трилер!
- Нова епоха - нова зброя! Поряд з давно знайомими бойовими машинами ви отримаєте розробки, що відповідають останнім технологічним досягненням. Серед них величезні літаючі фортеці, супутникова мережа орбітальної оборони, а також гігантські механізми-трансформери, складаються з декількох окремих бойових одиниць.
- Відкрийте для себе зображення XXI століття! Краса постапокаліптичних пейзажів і видовищність спецефектів перевершують все бачене раніше. У минулому таку якість графіки можна було споглядати лише в спеціально срежессірованних заставках. Піднімаються над полем бою клуби чорного диму, фотореалістичні язики полум'я, вогненні сліди від снарядів і руйнівні вибухи змушують повірити в те, що відбувається на екрані.
- Більше, ніж гра! Колективні баталії з безліччю різних режимів орієнтовані не тільки на любителів, але і на професіоналів. У кожному щоглі знайдеться місце як для учасників, так і для глядачів, коментатора і оператора. Command & Conquer 3: Tiberium Wars - це нова дисципліна в світовому киберспорте!

Рекомендовані системні вимоги:
Операційна система MicrosoftR WindowsR XP / Vista
Процесор Pentium 4R (XP - 2000 МГц / Vista - 2200 МГц / мультиядерних) або аналогічний AMDR Athlon
512 Мб оперативної пам'яті - ХР; 1 Гб оперативної пам'яті - Vista
DVD-ROM дисковод
6 Гб вільного дискового простору (стиснення дисків не підтримується)
Миша і клавіатура, підтримувані WindowsR XP / Vista
DirectXR 9.0c
Cоедіненіе з Інтернетом на швидкості мінімум 512 Кбіт / с
Відеокарта з 64 Мб пам'яті (Xp) і відеокарта з 128 Мб пам'яті (Vista), сумісна з DirectXR 9.0c *, а також остання версія драйвера для неї. Рекомендовані набори мікросхем: XP: NvidiaR GeForce4 (окрім серії GeForce4 MX) і більш сучасні; ATI RadeonR 8500 (крім Radeon 9200 і 9250 PCI) і більш сучасні. Vista: NvidiaR GeForce 6100 +; ATI RadeonR 9500 +.
Відеокарти портативних комп'ютерів не підтримуються.
Монітор, підтримує дозвіл екрана 1280x1024 або вище

Особливості RePack:
-За основу була взята повна російська версія гри (HD-video)
-Пропатчен до v1.09 з можливістю вибору завантаження версії гри
-Для гри по локальній мережі або Hamachi реєстраційний ключ не потрібен. Зміна ключа проводиться програмою Changer.exe (в кореневій директорії гри)
-Присутній NointroFIX. Програма NointroFIX прибирає стартовий ролик, зменшуючи тим самим час завантаження гри. Буде корисно для слабких комп'ютерів
-Для того, щоб запустити гру з іншим дозволом екрану потрібно додати властивість ярлика параметр-xres x-yres y, де x і y довжина і ширина екрану
Приклад:
"D: Program FilesElectronic ArtsCommand & Conquer 3cnc3.exe"-xres 1600-yres 1200
При цьому завантажиться остання версія гри (1.09)

Пережато відео 40% якість не особливо постраждало, зате розмір істотно скоротився, потім доданий інший інсталятор, з більшим стиском ...
Додані 12 Модифікацій:
01.cnc3reformedv5
02.Granatball
03.jeeprubimod
04.Lockdown
05.MEC2
06.Regenesis
07.retarded1
08.Tactix
09.TiberianHistory
10.TiberiumEssence
11.TWAdvanced
12.UnCapped
Доступні через "Перегляд Ігор" в Командному Центрі

Додані Утиліти:
C & C-3 (TW) (1.09) +11 Trainer (для нечесної гри)
CC3Worldbuilder (Редактор карт)
cnc3autoreplay (утиліта для перегляду реплея)
CNC3MapManager_v1.2.0 (Зручний Менеджер Карт)
crack (злом для гри 1.09 ... про всяк випадок)
Save (Сейви з відкритою компанією скріни)
Управління модами (і так зрозуміло)

Автор - Kupr_Soft

Про файл:
Тип видання: RePack
Ліки: Не потрібний
Формат файлу: . Iso
Платформа: PC


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: