7:52 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Дилогія Mafia (2002-2010/RUS/1С-СофтКлаб/Repack)
Рік випуску: 2002-2010
Жанр: Action / 3D / 3rd Person
Розробник: 2K Czech
Видавництво в Росії: 1С-СофтКлаб
Платформа: PC

Системні вимоги:
√ Система: Microsoft Windows XP / Vista / Seven
√ Процесор: Pentium IV 2.8 Ghz
√ Оперативна пам'ять: 2 Gb
√ Відео-карта: 256 МБ
√ Аудіо-карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX 9.0с
√ Жорсткий диск: 8 Gb

Тип видання: RePack
Мова інтерфейсу: російська
Мова озвучення: російська
Таблетка: Не потрібний

Опис:
Головний герой нової історії - Віто, син італійського іммігранта, що виріс в убогості і безправ'я. З дитячих років він засвоїв, що мафія - єдиний шлях до багатства та поваги для людини його положення, і, не бажаючи животіти, повне позбавлень, як у батька, існування, вирішив стати гангстером. Злочинна кар'єра Віто і його нерозлучного одного Джо починається з дрібних крадіжок і угону автомобілів, проте ж досить швидко вони піднімуться на більш високі щаблі кримінальної сходів. Тут-то і виявиться, що реальне життя «крутих хлопців» не настільки безхмарна, якою вона була в хлоп'ячих мріях. Злочинна кар'єра Віто і його нерозлучного одного Джо починається з дрібних крадіжок і угону автомобілів, проте ж досить швидко вони піднімуться на більш високі щаблі кримінальної сходів. Тут-то і виявиться, що реальне життя «крутих хлопців» не настільки безхмарна, якою вона була в хлоп'ячих мріях. Бути гангстером. Яскраві достовірні образи, сильний сюжет і його чудова подача - все це дозволить відчути драматизм і непередбачуваність відносин між мафіозними кланами і тими, хто в них складається.

Особливості гри:
- Яскраві достовірні образи, сильний сюжет і його чудова подача - все це дозволить відчути драматизм і непередбачуваність відносин між мафіозними кланами і тими, хто в них складається.
- Захоплюючі автомобільні перегони, жорстокі бійки і відчайдушні перестрілки - комбінація цих елементів забезпечує насичений і різноманітний геймплей.
- Завдяки новітньому графічному движку Illusion Engine ™ гравці зможуть досліджувати величезний світ, не витрачаючи час на очікування чергового завантаження: прогулятися по мальовничих вулицях міста Empire Bay, площа якого складе більше 25 квадратних кілометрів, або ж зайти всередину будівель і помилуватися детально пропрацювали інтер'єрами.
- Автомобілі, реклама, одяг - усе прикмети американського побуту 1940-50-х років, відтворені з максимальною точністю, з часом змінюються у грі відповідно до історичних реалій.
- Добірка кращих музичних композицій середини XX століття допоможе повністю зануритися в атмосферу американського золотого століття.

Особливості RePack'a:
- Перекодовано 10 відеороликів на 30%
- Нічого не вирізане
- Установка всього "Додаткової ВО"
- Запуск з ярлика на робочому столі
- Автор "Martin"


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: