1:47 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Eragon / Эрагон (2006/RUS/RePack)Юнак неспішно прогулювався по знайомих з дитинства пагорбах, коли помітив під ногами гарний камінь. Нічого не підозрюючи, молодий чоловік підняв знахідку і вирішив віднести додому, але не тут-то було! Камінь розколовся, а з його надр здалася мордочка ... дитинчати дракона! Яскравий кругляк виявився яйцем величезного ящера, а «пташеня» - останнім Синім Драконом на планеті. Хлопчик же знайшов не тільки нового, могутнього друга, але і звалив на свої плечі величезну відповідальність. Тепер він - лицар-наїзник.

Eragon перенесе вас в чарівний світ вируючих пристрастей і палацових інтриг. Головному героєві належить власноруч виростити дракона, навчитися поводитися з ним і, нарешті, осягнути всі військові премудрості лицарів-наїзників. Крилата рептилія - істота магічне і далеко не дурне. Вона не тільки вивергає з пащі вогонь, але також закликає на допомогу інших істот, і навіть володіє бойової волшбой. Від вас лише потрібно правильно розпорядитися величезними силами ящера, спрямувавши їх на благо королівства.

Інформація про Гру
Рік випуску: 2006
Жанри: Action / 3D / 3rd Person
Мова інтерфейсу: Російський
Мова озвучення: Російський
Розробник: Stormfront Studios
Видавець: Vivendi Games
Розмір файлу: 1.42 Gb

Особливості гри:
- Магія - досконале зброю! У «Ерагон» знайшлося місце самим різним заклинанням: від елементарного вогняної кулі, який легко метає сам головний герой, до витонченої нищівній волшби Синього Дракона.
- Дракон з наїзником - небезпечна пара! Атакуйте ворогів одночасно з Драконом, і результат перевершить всі очікування. Ящір і сидиш на його спині воїн володіють безліччю нищівних прийомів!
- Ви не самотні у своїй боротьбі. У мандри по мальовничих, але небезпечним земель можна відправитися удвох з приятелем. Причому для цього вистачить однієї консолі і одного екрану.
- Чари помітно неозброєним оком. Графіка гри дійсно кінематографічна, а деякі сцени красою перевершують голлівудські картини. Спецефекти ж виконані настільки якісно, що в магічну природу навколишнього світу легко повірити з першої ж хвилини.
- «Ерагон» в грі і в кінотеатрі! Гра створюється на основі однойменного фільму, західна прем'єра якого відбудеться 12 грудня 2006 року.
- Повністю російською мовою. Гра повністю перекладена на російську мову і озвучена професійними акторами.

Системні вимоги:
- Система: Microsoft Windows XP / Vista / Seven
- Процесор: Pentium IV 1.4 Ghz
- Оперативна пам'ять: 512 Mb
- Відео-карта: 128 Mb
- Аудіо-карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX 9.0с
- Жорсткий диск: 4.2 Gb

Особливості RePack:
- Нічого не перекодовано
- Нічого не вирізане
- Установка всього "Додаткової ВО"
- Запуск з ярлика на робочому столі
- автор "Martin"

Про файл:
Тип видання: RePack
Ліки: Не потрібний
Формат файлу:. Iso
Платформа: PC


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: