11:15 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Frontlines: Fuel of War (PC/Rip ReCoding/Ru Озвучка)
Розгортається в недалекому майбутньому і заснована на реаліях сучасності, FFOW розкриває історію наступної Великої Світової війни. У той час як у світі назріває нова енергетична криза і все більше і більше людей стають жертвами страхітливої дійсності, група наддержав організовує два військово-стратегічних альянсу, наділених небаченими потужністю і військово-економічним потенціалом.
Вступайте в ряди військ Західної Коаліції (створеною США і Євросоюзом) або Червоного Альянсу (створеного Росією і Китаєм) і понюхайте порох на передовій майбутнього!
Особливості гри:

• Зброя майбутнього вже сьогодні! Вас чекають більше 60-ти видів техніки і озброєння майбутнього, створеного на основі існуючих військових розробок. Це і дистанційно-керовані дрони, і збройові камери, і передові системи стеження і прицілювання - і всім цим безпосередньо зможе управляти гравець.
• Передові можливості обміну інформацією: використовуйте високотехнологічні системи збору і обміну інформаціях про цілі, завдання і погрози. Насолоджуйтеся неперевершеною по зручності і реалістичності багатокористувацької грою!
• Поєднуючи динамічний FPS і послідовну PRG: система кастомізації дозволить вам створювати ваших власних солдатів, змінюючи їх екіпіровку і клас. Протягом гри, клас персонажа поліпшуватиметься, дозволяючи отримувати доступ до нових видів озброєння і здібностям.
• Нова бойова система, заснована на боях безпосередньо на лінії фронту. Це не тільки створює неповторну атмосферу сутички, але і дозволяє вам відчути, що означає справжня перемога, у той час як ваша дивізія захоплює новий шматок фронту, в результаті отримуючи додаткові бонуси.
• Вибери свій шлях до перемоги! Використовуйте безліч доступних засобів знищення супротивника і виробіть вашу унікальну стратегію перемоги.

? Вирізаний мультиплеер
? Відео стисле (50-80%)
? Версія гри v1.3.0
? Час установки: 10 хвилин

Інформація про гру:

Назва: Frontlines: Fuel of War
Жанр: Action (Shooter), 3D, 1st Person
Платформа: PC
Творець: Kaos Studios
Мова: російська
Все включено
Розмір: 4.37 Gb

Cистемні вимоги:
> Процесор: Pentium 4 або Athlon XP 1.8 Ггц
> Оперативна пам'ять: 512 Мб (1 Гб для Windows Vista / 7)
> Відеокарта: ATI Radeon x800 або nVidia GeForce 6600
> Звукова карта: сумісна з DirectX ® 9.0с
> Вільне місце на жорсткому диску: 9 Гб


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net Чатина 1
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net Чатина 2
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: