8:26 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Harry Potter Platinum Edition (7in1)
Зоряне небо цієї ночі не передвіщало тих таємничих речей, які незабаром відбулися. Коли магли заснули, з темряви з'явився мотоцикл з величезним наїзником. Велетень Гегрід залишив біля дверей загорнутий у вовняну ковдру пакунок. У згортку лежало немовля Гаррі Поттер - Хлопчик, Який вижив.
Гра 1: Гаррі Поттер і Філософський камінь

Гаррі Поттер і Філософський камінь - перша гра про Гаррі Поттера. Небезпеки, вороги, пригоди і заклинання - ось вона, магія. Управляйте Гаррі і Зруйнуйте підступні плани Лорда Волан-де-Морта, розгадавши загадку Філософського каменю.

Наступні 11 років, Гаррі жив зі своїми жахливими прийомними батьками до того щасливого дня, коли він отримав лист-запрошення в Хогвартской школу Магії і Чаклунства. Гегрід привів Гаррі в Косий провулок, щоб купити шкільне приладдя. Вони обговорювали останні події в Хогварде. Незабаром після цього, Гаррі сів у потяг до Хогварда і світ магів залишився далеко позаду ... Дамблдор підвівся. \ "Коридор на третьому поверсі небезпечний для кожного, хто не хоче померти болісною смертю \". Гаррі сподівався, що його не візьмуть в Слизерин. Чи не Слизерин, а? - Сказала Капелюх йому на вухо. Все в твоїх руках. Слизерин допоможе тобі піднятися на вершину успіху ... Ні? Добре, якщо ти впевнений, краще ... Грифіндор!

Гра 2: Гаррі Поттер і Таємна кімната

У Хогвартской Школі Чарів і Чаклунства починається другий рік навчання. Швидше, за кермо літаючого Форда, - і в дорогу! Безліч нових пригод і загадок чекає вас у другій грі про знаменитого юного чарівника «Гаррі Поттер і Таємна Кімната». Дивні і все більш зловісні події відбуваються в Школі Чарів і Чаклунства. Чи вистачить хоробрості дійти до кінця?
Нова гра про пригоди Гаррі Поттера створена за мотивами другої книги Дж. Роулінг «Гаррі Поттер і Таємна кімната». Гра проведе вас по всіх головних подій книги і фільму - від зустрічі з домашнім ельфом Доббі до подорожі в Косий провулок, від нерівного двобою з Дракучей вербою до зустрічі зі зловісним Василіск. Вам належить битися з Малфоєм на засіданні дуельний клуб, поворожити над оборотним зіллям, блукати у лабіринтах поздемелій в пошуках Таємної кімнати, вивчити нові цікаві заклинання, добувати бали, що йдуть у залік змагання між факультетами Вірний Німбус-2000 дозволить вам політати над Хогвартс і його околицями, а також брати участь в іграх чергового сезону з квідичу Маса потайних ходів, секретів і призів за їх перебування змусять вас повертатися до гри навіть після того, як основна сюжетна лінія буде пройдена.

Гра 3: Гаррі Поттер. Кубок квідичу

Осозновая, що фанатів Гаррі Поттера сплять і бачать як би взяти участь у чемпіонаті з квідичу, компанія Electronic Arts випустила гру Harri Potter QUIDDITCH WORD CUP.Ігровой процес досить звичайний і за описом нагадує який-небудь FIFA World Cup, разьве що в \ "гарріпоттеровском \" антураже.Ігрок вільний виберать собі місце в команді за смаком, а під час матчу зможе виконувати велике кількість рухів, які допоможуть йому в справі набору очків або в лову Снітча.Виігравшая в чемпеонате Хогвардса команда пройде в Міжнародний Чемпіонат і послідовно битися з кількома професійними командомі.
Гра 4: Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Дементори вже тут, і тепер допомога друзів потрібна як ніколи!
Навчальний рік у Гогвортсі почався з надзвичайної події, схвилював не тільки весь чарівний світ, але і поліцію маглів. Чародій Сіріус Блек, обвинувачений в безлічі злочинів, втік з Азкабану - тюрми, в якій утримують магів-злочинців. За чутками, він кинувся в Хогвартс, щоб убити Гарі!
Для юних магів наступили чорні дні. Ще б пак! Чорний маг Блек ховається десь поруч, лиховісні варти-дементори, прислані з Азкабана на пошуки злочинця, наганяють страх на кожного, хто їх побачить ... А в цей час Гаррі і двоє його кращих друзів, Рон і Герміона, потай від викладачів намагаються розгадати таємницю Сіріуса і з'ясувати обставини його втечі з Азкабану.

Гра 5: Гаррі Поттер і Кубок Вогню

Вся магія фільму перед вами. Події в грі засновані на фільмі. Чарівний світ Гарі Поттера оживає разом з усіма персонажами, вперше змодельованими і скопійованими з акторів. Вся навколишнє середовище, всі предмети з фільму, точно відтворений Хогвартс з усіма його факультетами, класами та викладачами доповнюють захоплюючий ігровий процес.
Нова система використання заклинань дозволить гравцям краще відчути магію. Контролер буде реагувати на кожен помах чарівної палички. Гравці зможуть користуватися новою системою вибору заклинань, використовуючи складну магію, щоб удосконалювати свої здібності. Одне заклинання добре, а три - краще. Гравцям представиться можливість об'єднати свої зусилля, використовуючи різні здібності і заклинання двох своїх друзів в колективному режимі. Це допоможе комбінувати магію і проводити більш складні і руйнівні заклинання, ніж раніше. Вдатися до допомоги Рона і Герміони можна майже завжди, але, як і у фільмі, в грі є моменти, коли Гаррі доведеться постояти за себе самому.

Гра 6: Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Над Хогвартс згущуються хмари. Цього разу знаменитій школі і всім її мешканцям загрожує не стільки зовнішній ворог, скільки внутрішні чвари, що підточують могутність магів. Повернувшись на п'ятий курс, Гарі виявляє, що чарівники посилено вдають, ніби ніякої сутички із злим лордом Волдемортом не було. Міністр магії Корнеліус взагалі вважає, що директор Альбус Дамблдор навмисно лякає всіх розповідями про повернення Волдморта, щоб дістати його, Корнеліуса, місце. Бажаючи тримати події під контролем, він призначає нового викладача по захисту від темної магії - Долорес Амбрідж.
Проте її курс насправді заважає учням розвивати свої здібності, залишаючи їх без нових знань і захисту. Розуміючи це, Гарі і його друзі беруть ситуацію у свої руки. Об'єднавшись з іншими студентами, вони створюють таємне товариство під назвою «Загін Дамблдора». Навчання однокурсників, підготовка до грандіозної битви і доля Хогвартса в цілому тепер у ваших руках!
Гра 7: Гаррі Поттер і Принц-полукровка

Повертайтесь в Хогвартс разом з Гарі і допоможіть йому пережити шостий рік навчання. Вам належить взяти участь в магічних дуелях, створювати зілля на Зілляваріння і літати на мітлі як ловець команди Грифіндору з квідичу. Романтичні захоплення Рона не перешкодять вам розкрити таємницю особистості Напівкровного Принца.
Інформація про гру:

Назва: Harry Potter Platinum Edition (7in1)
Жанр: 3D, 3rd Person
Платформа: PC
Творець: KnowWonder
Мова: російська
Все включено
Розмір: 6.63 Gb

Cистемні вимоги:
| Процесор: 1.8 Ггц або швидше
| RAM: 256 Мб або више/512 Мб або вище (для ОС Vista)
| Дисковод: 8x DVD ROM або швидше
| Місце на жорсткому диску: 5 Гб або більше
| Відеокарта: сумісна з DirectX 9.0c (або вище)
| Клавіатура, Миша.


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net Чатина 1
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net Чатина 2
Теги:
Всего комментариев: 1
1  
hj,,,,,,,,,,,,,

Ім`я *:
Email *:
Код *: