8:22 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Heroes of Might and Magic 5 [v.1.5] (2006/RUS/RePack by R.G.Москви4и)
Інформація про Гру
Назва: Heroes of Might and Magic 5
Жанри: Strategy (Turn-based) / 3D
Мова Інтерфейсу: Російський (текст і озвучення)
Рік випуску: 2006
Розробник: Nival Interactive
Видавець: Ubisoft Entertainment
Тип видання: RePack
Пігулка: вшита
Формат файлу:. Iso
Платформа: PC
Розмір файлу: 1.83 Gb

Опис: Hеroes of Might and Magic V - це продовження легендарної стратегії в полюбився мільйонам гравців чарівному світі. Кращі традиції серії в поєднанні з новими ідеями і технологіями дозволять вам зануритися в чарівну атмосферу відродженої всесвіту, наповнену таємничою силою магії і благородним прагненням до битви. Сучасні стандарти графіки вдихнуть в чарівний світ ще більше життя, а нові герої і істоти зроблять вашу подорож в ньому ще більш захоплюючим.

Чорне знамення страшних бід - сонячне затемнення - виповнилося в день весілля короля Ніколаса і прекрасною Ізабель: полчища демонів напали на країну і вкинули її в сум'яття. Тепер під прикриттям хаосу герої всіх рас ведуть в бій численні армії, переслідуючи цілі своїх народів. Разом з кожним з них ви пройдете крізь всі перипетії інтригуючого сюжету, відчуєте прагнення і надії кожної з рас і ще повніше відчуєте різноманітність дивовижної всесвіту Heroes of Might and Magic.
Особливості гри:
• Графіка нового покоління: Вперше всесвіт Героїв втілена в повністю тривимірному обсязі! Мандруючи по її мальовничих просторах, ви, як ніколи, перейметеся чарівною атмосферою і красою цього таємничого світу - а величні тривимірні міста своєї епічністю і масштабом передадуть самобутність кожної раси!

• Динаміка бою: Ви можете битися в режимі традиційних геройських битв - або випробувати в дії нову динамічну систему бою з елементами реального часу. Нові заклинання, артефакти і уміння героїв і істот збільшать кількість тактичних комбінацій, роблячи битви ще більш насиченим!

• Багаті можливості розрахованої на багато користувачів ігри: У всіх п'яти режимах мультиплеера час очікування ходу скорочується або наповнюється новим ігровим змістом! Один з режимів являє собою динамічну нетривалу гру - для тих, хто не може приділити їй багато часу. Інший режим дозволяє під час очікування свого ходу грати в спеціальній примарній версії світу-проводити невелику розвідку і навіть дрібні диверсії. У стандартному багатокористувацькому режимі час очікування скорочується можливістю одночасних ходів гравців.

• Гнучка стратегія: Стратегічні можливості світу Hеroes of Might and Magic стали ще досконалішим. Більш гнучка лінія розвитку міст дозволить реалізовувати різноманітні довгострокові схеми, а нові можливості розвитку персонажів розширюють ваш тактичний арсенал. Унікальні відмітні особливості кожної раси зроблять ваш ігровий досвід різноманітніше і яскравіше!

Cистемні вимоги:
• ОС: Windows 2000/XP, SP2, DirectX 9.0C
• Процесор: Pentium 4 / Athlon 1.5 Ггц або краще
• RAM: 512 МБ або більше
• Відео-карта: 128 МБ AGP GeForce4 Ti4200 / RADEON 8500 або краще
• Звукова карта: сумісна з DirectX 16-бітна звукова PCI карта

Особливості Repacka:
• аудіо якість 100%
• відео якість 100%
• автор vasya


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: