8:55 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Hitman Blood Money / Hitman Криваві гроші
Опис:
Гравець знову виступить у ролі незабутнього Агента 47, що повернувся до своєї кривавої роботи. Його колеги по смертельному бізнесу гинуть один за іншим, незабаром Хітман розуміє, що сам опинився під прицілом.
Hitman Blood Money взяла все краще від попередніх ігор про незворушному вбивцю: гра не тільки володіє приголомшливою динамічністю, але і вимагає від гравця стратегічного мислення. Крім традиційно різноманітних способів «усунення», гравець зможе заманювати охоронців в пастки, влаштовуючи «нещасні випадки», купувати і модифікувати на зароблені «криваві» гроші зброю, а також підкуповувати поліцейських, небажаних свідків та інформаторів.
Особливості гри:
Hitman: Blood Money використовує оновлений графічний движок Glacier фірми IO Interactive, який робить віртуальний світ ще більш «живим» і інтерактивним. Хоча гра і є найжорстокішим шутер, часто потрібно задіяти кмітливість і стратегічне мислення. Гравець зможе заманювати охоронців в пастки, влаштовуючи всякого роду аварії, купувати і модифікувати на зароблені «криваві» гроші зброю, а також підкуповувати поліцейських, небажаних свідків та інформаторів.
Арсенал, який включає крім вогнепальної і холодної зброї побутові предмети, отрути і вибухівку, поповнився новими видами, охоронці стали більш настороженими, з'явилася можливість брати заручників і використовувати їх в якості щита при відході, а гра в цілому стала більш інтерактивною: наприклад, на одязі залишаються плями крові, що може привернути увагу оточуючих.
Діяти доведеться максимально таємно і обережно, оскільки, «засвітившись» у одній справі, надалі все важче буде працювати. А різноманітність способів вбивства сподобається всім, хто захоче полоскотати свої нерви, примірявши на себе роботу «чистильника».

Системні вимоги (мінімальні / рекомендовані):
ОС: Windows 2000, Windows XP SP2;
Процесор: Intel Pentium 4 1,5 GHz або AMD Athlon XP 1600 + / Intel Pentium 4 2,4 GHz або AMD Athlon XP 2500 +;
Пам'ять: 512 MB / 1 GB;
Відеокарта: 64 MB nVidia GeForce 6200 або ATI Radeon X300 / 128 MB nVidia GeForce 6600 або ATI Radeon X700;
DirectX: 9.0с;
Звукова карта: совместімоя з DirectX 9.0с;
HDD: 5 GB вільного місця.

Про файл:
Жанр: Action (Shooter) / 3D / 3rd Person / Stealth
Рік випуску: 2006
Розробник: IO Interactive
Видавець: Eidos Interactive
Видавець в Росії: ND Games
Мова (Локалізатор): Російський звук і текст (ND Games)
Тип видання: ліцензія
Multiplayer: відсутній
Розмір: 1.2 GbЗавантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: