8:20 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Ігри для дорослих (2010/Рус/Англ/Скачать)
Опис: В кожній грі твоїм суперником виступає одна чи кілька сексуальних дівчат, в залежності від кількості гравців. Дівчат можна вибирати з дуже великої кількості. У кінці гри, який програв - роздягається. З кожним програшем знімається якась частина одягу (яких є не дуже багато). Добре, що роздягаються тільки дівчата - тобі не потрібно так як дівчата не бачать вас, і претензій пред'явити не можуть. Втім, якщо є бажання, то можеш і ти раздется. Гра повинна бути чесною. Для кожної гри є детальна довідка та правила.

Рік: 2010
Жанр: Логіка / Еротичні / Міні ігри
Мова інтерфейсу: Російський
Платформа: ПК
Пігулка: Не потрібний
Розмір: 97.3 Мб

У збірки увійшли такі ігри:
Деактиватор v 1.3.20 - Захисти реактор і очисти лабораторію від радіоактивних Проні.
ДОМІНО v 1.1.13 - Звичайне (традиційне) доміно з варіаціями У грі беруть участь від 2 до 4 гравців.
ДУРЕНЬ v 2.9.21 - Гра в карткового підкидного дурня з п'ятьма суперниками одночасно.
ІКС-ПАЗЛ v 1.0.13 - Гра-головоломка на складання мозаїки вихідного зображення. Фотографія розділена на безліч окремих фрагментів, які перемішані між собою. Ваше завдання визначити вихідне місце розташування фрагментів по частинах зображення і зібрати фотографію в єдине ціле .. У грі передбачено поступове збільшення складності.
КАЛЕЙДОСКОП v 2.1.13 - Головоломка для кмітливих. Різнокольорові фішки викладені в симетричний візерунок на ігровому полі.
КРЕСТНОЛЬ v 2.2.13 - Абстрактно-стратегічні хрестики-нулики - п'ять у ряд. Гра проходить на дошці розміром 15 на 15 клітин. Грають два суперника один хрестиками, інший - нулями.
Мінімата v 2.1.13 - Тактика і стратегія на шаховій дошці в мініатюрі.
МОЗАЇКА v 3.1.13 - Кольорові лінії з різними схемами розкиду фішок. Ваше завдання позбутися фішок, склавши лінію одного кольору по вертикалі, горизонталі або діагоналі.
МОРСЬКИЙ БІЙ v 1.3.13 - Вам належить взяти участь в морському бій.
Нарди v 2.0.13 - Давня східна гра, одна з найстаріших настільних ігор в світі.
Осколки v 2.7.13 - Гра-головоломка для тренування комбінаторики та просторового мислення.
ПАРАД ПАР v 1.3.13 - Гра для тренування пам'яті та уваги.
ПЕНТАПАД v 2.3.13 - Гра-головоломка з падаючих блоків різної форми. На дно склянки падають різноманітні фігури, що складаються з п'яти одиничних блоків. Падаючу фігуру можна переміщати по горизонталі і повертати на прямий кут. Ваше завдання - укладати фігури в суцільні горизонтальні ряди. Суцільний ряд зникає зі склянки і переходить в склянку суперника.
РЕВЕРС v 3.1.13 - Старовинна англійська логічна гра. У грі використовуються фішки двох кольорів - червоні і сині. Фішки додаються на дошку по одній за хід.
СКЛЕЗАНКА v 2.1.13 - Реальні закони фізики ковзання і стокновеній. На ігровому полі перемішані фішки двох кольорів. Ваше завдання загнати всі фішки супротивника в лузи, використовуючи фішки свого кольору як ударні.
Словоблуддя v 4.1.13 - Аркадні-словесна головоломка. Заповнити чергу словами, складеними з фішок. Cоберіте з фішок слово, щоб поставити його в чергу. Збирати фішками слова з черги, поки йде таймер. У чергу через певні проміжки часу додаються нові слова. Якщо вся черга заповниться словами, ви програєте.
Танкодром v 1.3.13 - Керуючи Танчик, захистіть свій штаб від руйнування і знищте ворогів.
КУТОЧКИ v 1.0.21 - У грі беруть участь до 4 гравців. Реалізовано правила ходів куточків і Халмі. Мета гри - перемістити всі свої фішки на початкову позицію діагонально протилежного противника.
ШАШКО v 5.2.13 - Шашки і піддавки з унікальними стилями гри суперників.

Мінімальні системні вимоги:
Операційна система: Windows 98 / 2K / XP / 2K3 / Vista / 7
Процесор: Pentium ® III
Оперативна пам'ять: 128 МБ RAM
Дозвіл екрану: 1024х768
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: