9:01 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Infestation (PC/EN)
Космос великий і безбрежен. І ось, в XXIII столітті, нарешті настав той день, коли людство зустрілося з \ "братами" по розуму. Чому брати в лапках? Та тому, що вони ну ніяк не хочуть зрозуміти, що корисні копалини належать нам, людям! І наполегливо думають, що всі багатства космосу належать їм. А це неправильно ...

І в цей вирішальний момент опорою Землі стають ризикові одинака на маленьких і малопотужних бойових машинах. Спочатку - малопотужних. Тому що по ходу гри ви зможете внести у свою улюбленицю масу удосконалень і доповнень. Та до того ж усі ваші бої будуть відбуватися на фоні чудово виконаних повністю тривимірних інопланетних пейзажів. Так що вливайтеся в ряди рятівників людства!
У роздачі образ у форматі mdf / mds, що містить аудіотреки. Що б вони програвалися в грі, диск із грою повинен знаходиться в першому CD-Rom-e в системі, неважливо реальний він чи віртуальний.
ВАЖЛИВО! Якщо у Вас відеокарта від NVIDIA і в Windows XP гра моторошно гальмує, ставте останній драйвер на сьогоднішній день - 258.96. У ньому цей глюк виправлений.
Інформація про гру:

Назва: Infestation
Жанр: Action / Racing (Futuristic) / 3D
Платформа: PC
Творець: Frontier Developments
Видавець: UbiSoft Entertainment
Мова: англійська
Все включено
Розмір: 508 mb

Системні вимоги:
Pentium - 200
32 Мб пам'яті
8 Мб відео карта.


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: