11:28 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Lock On - Modern Air Combat (PC/RUS)
\ "Lock On: Сучасна бойова авіація \" - продовження знаменитої серії авіасимуляторів, розроблених компанією \ "Ігл Дайнемикс \". Нова гра включає безліч нововведень і удосконалень у порівнянні з попередньою версією - \ "Фланкер 2.5 \". У першу чергу, розширився парк пілотованих літаків. Крім Су-27 і МіГ-29 в грі з'явилися вітчизняний Су-25 і літаки НАТО: A-10 і F-15.

Традиційно реалістична модель керованого літака була ще більш вдосконалена. При розрахунку параметрів руху використовуються складні рівняння, в яких враховуються інерційні та аеродинамічні характеристики літака, в тому числі на закритичних кутах атаки, режимах звалювання і штопора. Для Су-27 і МіГ-29 реалізований знаменитий маневр \ "кобра". Модель силової установки містить складні залежності параметрів роботи реактивного двигуна від режимів польоту. Ще більш деталізована робота систем літака. Все це забезпечило реалістичне моделювання льотно-технічних характеристик (маневрені і розгін-гальмівні характеристики, скоропідйомність, стеля, максимальну і мінімальну швидкість, дальність і тривалість польоту). На додаток до реалістичного режиму управління для досвідчених гравців, у грі з'явився спрощений режим для новачків.

Значні зміни зазнала і графічна складова гри. У першу чергу це відноситься до візуальних ефектів: вибухи, хмари і тіні від них, погодні явища, відображення і освітлення води, і ін Істотно покращився зображення земної поверхні, що забезпечує фотореалістичний вигляд в широкому діапазоні висот: від 10 до 10,000 метрів. Висока якість досягається завдяки застосуванню новітніх технологій ландшафтної зафарбовування, використовують, в тому числі, супутникові та аерофотознімки. Відчутно розширилася географія гри, крім Криму включає тепер і Кавказ.

У гру \ "Lock On: Сучасна бойова авіація \" вбудований редактор місій, за допомогою якого гравець може будувати і редагувати місії і кампанії, ініціювати мережеву гру, записувати ролики, встановлювати рівень складності, задавати час доби і погоду (вітер, видимість, хмарність, туман тощо) і багато іншого.

У гру також включені режим інтерактивного навчання, що дозволяє гравцеві максимально швидко освоїти управління бойовим літаком, та енциклопедія сучасного озброєння.

Ще одна нова можливість \ "Lock On: Сучасна бойова авіація \" - участь не тільки в повітряних, повітряно-наземних, але в морських і наземних боях.
Інформація про гру:

Назва: Lock On - Modern Air Combat
Жанр: Симулятор
Платформа: PC
Творець: Eagle Dynamics
Мова: Російська / English
Все включено
Розмір: 511 mb

Cистемні вимоги:
Процесор: Pentium III 800 МГц;
Пам'ять: 256 Мб;
Відео-карта: сумісна з DirectX 8.1, з ОЗУ 32 Мб;
Жорсткий диск: 1800 Мб вільного місця


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: