7:56 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Lost Planet: Extreme Condition - Colonies Edition (RUS\MULTi9)
RePack by Alexxss 2,66 GB

Нова версія популярного фантастичного блокбастера з варіантами онлайн-змагань, унікальними можливостями мережевої гри, бойовими аренами і картами.
На далекій планеті Є. Д. Н. III, де панує вічна зима, життя і смерть ходять рука об руку. Споконвічні мешканці планети, комахоподібних сарана, представляють величезну небезпеку для нечисленних колоністів - і разом з тим стають єдиною надією на виживання для тих, хто ризикує кинути виклик крижаній пустелі. Тільки сарана можуть дати тепло, таке необхідне людині - якщо, звичайно, у того вистачить сміливості вступити в сутичку з кровожерливими хижаками. Зі зброєю в руках гравцям належить пройти дванадцять сюжетних місій, відшукавши нове джерело теплової енергії і перетворивши забуте богом місце в новий будинок людства.

Відважних підкорювачів Lost Planet чекають нові випробування: шанувальникам мережевих баталій гра запропонує величезний вибір багатокористувацьких режимів, персонажів і карт, у тому числі створених ексклюзивно для Lost Planet Colonies. Б'ючись один проти одного, учасники будуть об'єднуватися в загони, викрадати у конкурентів трофеї або захищати належить команді Бойову машину (БМ). Крім того, користувачам вперше дозволять виступити на стороні сарана, і на власному досвіді дізнатися, на що здатні люті господарі Є. Д. Н. III.

Особливості гри:
* Нові випробування. Добралися до фіналу цілими і неушкодженими? Тоді спробуйте поліпшити власні навики, знищуючи супротивників у Score Mode, перевірте на міцність кожного з босів гри в Trial Battle або влаштуйте тотальну зачистку планети в режимі Off Limit, використовуючи саме руйнівну зброю.
* Нові можливості. Шість додаткових варіантів онлайн-змагань для командної гри і боїв в режимі "всі проти всіх", різноманітна екіпіровка, п'ять нових персонажів і чотири унікальні бойові арени, розташовані не тільки на поверхні планети, а й у відкритому космосі.
* Нові супротивники. Власникам РС-версії Lost Planet Colonies вперше випаде шанс помірятися силами з шанувальниками Xbox 360, завдяки сумісності мережевих служб Windows - LIVE і Xbox Live!

Мінімальні системні вимоги:
* Система: Windows XP;
* Процесор: Intel Pentium 4 ГГц / AMD Athlon 64 3500 +;
* Пам'ять: 512Mб (XP) / 1Гб (Vista);
* Відеокарта: 256Mb з DirectX 9.0/Shader3.0 (GeForce 6600 і вище, крім Geforce 7300);
* Аудіокарта: сумісна з DirectX 9.0;
* Вільне місце на жорсткому диску: 18 Гб;
* Додатково: Клавіатура, миша.
Рік випуску: 2008
Жанр: Action (Shooter) / 3D / 1st Person / 3rd Person
Розробник: Capcom
Тип видання: RePack (російської ліцензії)
Мова інтерфейсу: Російський, Англійський, Німецький, Французький, Іспанський, Італійський, Польський, Японська, Корейська
Мова озвучення: Російська, Англійська
Пігулка: Не потрібний
Розмір: 2,66 GB

Особливості RePack'a:
* Нічого не вирізане / не перекодовано в менший бітрейт
* Установка займе годину, може більше - залежить від вашого PC
* Гра пропатчена до версії 1.2
* Установка всього "Додаткової ВО"
* Автор ріпаку - Alexxss aka f0nЗавантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: