1:42 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Mafia 2 (2010/DEMO) Багатомовна версія
Рік випуску: 2010
Жанр: Demo, Action, Racing
Розробник: 2K Czech
Видавництво: 2K Games
Сайт розробника: http://mafia2-game.ru/
Мова інтерфейсу: Російський
Платформа: PC

Системні вимоги:
МІНІМАЛЬНІ СИСТЕМНІ ВИМОГИ:
Операційна система: Microsoft Windows XP (SP2 або вище) / Windows Vista / Windows 7
Процесор: Pentium D 3Ghz або AMD Athlon 64 X2 3600 + (Dual core) або могутніше
Оперативна пам'ять (RAM): 1.5 GB
Відеокарта: NVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro або вище
Місце на жорсткому диску: 8 GB
Звукова карта: 100% сумісна з DirectX 9.0c звукова карта
Периферія: Клавіатура і миша або сумісний з Windows геймпад.

РЕКОМЕНДОВАНІ СИСТЕМНІ ВИМОГИ:
Операційна система: Microsoft Windows XP (SP2 або вище) / Windows Vista / Windows 7
Процесор: 2.4 GHz Quad Core processor
Оперативна пам'ять (RAM): 2 GB
Відеокарта: NVidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870 або вище
Місце на жорсткому диску: 10 GB
Звукова карта: 100% сумісна з DirectX 9.0c звукова карта
Периферія: Клавіатура і миша або сумісний з Windows геймпад.

Опис:
«Мафія» безсмертна: довгоочікуване продовження знаменитої гангстерської саги від творців оригінальної гри - нове занурення в нещадний і інтригуючий світ, який обіцяє безліч гострих відчуттів. Mafia II створюється на спеціально розробленому графічному движку, що дозволить авторам проекту втілити всі найсміливіші задуми і сказати нове слово в жанрі, канони якого визначила перша «Мафія». Класичні елементи - перестрілки, бійки, переміщення по місту на різних видах транспорту - придбають небувалий розмах, а ігровий світ стане воістину безмежним.
Головний герой нової історії - Віто, син італійського іммігранта, що виріс в убогості і безправ'я. З дитячих років він засвоїв, що мафія - єдиний шлях до багатства та поваги для людини його положення, і, не бажаючи животіти, повне позбавлень, як у батька, існування, вирішив стати гангстером.
Злочинна кар'єра Віто і його нерозлучного одного Джо починається з дрібних крадіжок і угону автомобілів, проте ж досить швидко вони піднімуться на більш високі щаблі кримінальної сходів. Тут-то і виявиться, що реальне життя «крутих хлопців» не настільки безхмарна, якою вона була в хлоп'ячих мріях.
• Захоплююча гангстерська історія: гравці зможуть зрозуміти, чому неможливо піти з мафії. У цьому гравцеві допоможуть дорослий сюжет, сильні автентичні персонажі.
• Захоплюючий геймплей: прийміть участь в захоплюючих автомобільних перегонах, кулачних боях і різноманітних перестрілках.
Illusion Engine: новий ігровий движок, дозволяє гравцям досліджувати ретельно змодельований відкритий світ Empire Bay.
• Автентичне зображення атмосфери тих років: проходячи сюжет і просуваючись по тимчасовій шкалі, гравець буде помічати, як змінюються машини, одяг, оточення.
• Чудовий саундтрек: гравцеві будуть доступні композиції від кращих музикантів того часу, а також спеціально записана для Mafia 2 оркестрова музика.

Деталі демо Mafia 2
- Демо-версія Mafia 2 містить всього кілька транспортних засобів, всі автомобілі можна буде побачити тільки в повній версії гри.
- Вона містить у собі чверть саундтреку, складається приблизно з 40 пісень
Демо-версія обмежується однією місією Buzzsaw і невеликим шматком карти, недоступна частина буде виділена червоним кольором, дороги йдуть в закриту частину будуть закриті червоною прозорою стінкою.
Установка гри
1. Встановіть Steam і створіть акаунт. Запустіть Steam
2. За ідеєю праворуч відразу буде реклама про доступну демо версії. Натисніть на неї і почніть скачувати. Або зійдіть в стімі трохи вниз повзунком до розділу "Демо-Версії" і там відразу побачите праворуч.
На крайній випадок для початку установки можна скористатися прямим посиланням на сйте стіма (Там натиснути на зеленій віконце "Install Demo").
3. Коли почне викачувати (перейдіть в закладку Мої Ігри і побачите процес завантаження) - вийдіть із стіма.
4. Змонтуйте образ і скопіюйте його вміст (папку mafia II public demo) в теку зі встановленим стімом: ...Steam / steamapps / common / (погоджуєтесь із заміною файлів якщо виникне таке питання).
5. Знову запускаєте Steam, піде перевірка скопійованого контенту, чекаєте пару хвилин або більше (якщо щось докачаєте при оновленні версії гри) і грайте.


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: