11:05 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Mafia 2 (2010/MUTLI5/RiP)
Рік випуску: 2010
Жанр: Action / Racing (Cars) / 3D / 3rd Person
Платформа: PC
Розробник: 2K Czech
Видавець: 2K Games

Тип видання: RiP
Реліз група: Unleashed
Таблетка: Присутній
Мова інтерфейсу: Англійський, Німецький, Французький, Італійський, Іспанський
Розмір: 4.26 GB

Опис:
Головний герой нової історії - Віто, син італійського іммігранта, що виріс в убогості і безправ'я. З дитячих років він засвоїв, що мафія - єдиний шлях до багатства та поваги для людини його положення, і, не бажаючи животіти, повне позбавлень, як у батька, існування, вирішив стати гангстером.

Злочинна кар'єра Віто і його нерозлучного одного Джо починається з дрібних крадіжок і угону автомобілів, проте ж досить швидко вони піднімуться на більш високі щаблі кримінальної сходів. Тут-то і виявиться, що реальне життя "крутих хлопців" не настільки безхмарна, якою вона була в хлоп'ячих мріях.

Особливості:
- Бути гангстером. Яскраві достовірні образи, сильний сюжет і його чудова подача - все це дозволить відчути драматизм і непередбачуваність відносин між мафіозними кланами і тими, хто в них складається.
- Забути спокій. Захоплюючі автомобільні перегони, жорстокі бійки і відчайдушні перестрілки - комбінація цих елементів забезпечує динаміку і різноманітність ігрового процесу.
- Жити в мегаполісі. Завдяки новітній графічної технології Illusion Engine ™ гравці можуть досліджувати величезний світ, не витрачаючи час на очікування чергового завантаження: прогулятися по мальовничих вулицях міста Емпайр-Бей, площа якого складає більше 25 квадратних кілометрів, або ж зайти всередину будівель і помилуватися детально пропрацювали інтер'єрами.
- Дізнатися Америку. Автомобілі, реклама, одяг - всі предмети американського побуту 1940-50-х років, відтворені з максимальною точністю, з часом змінюються у грі відповідно до історичних реалій.
- Слухати класику. Підбірка найкращих музичних композицій середини XX століття допоможе повністю зануритися в атмосферу американського "золотого століття".

Системні вимоги:
Операційна система Microsoft Windows XP (SP2 або пізнішої версії) / Windows Vista / Windows 7;
Процесор з тактовою частотою 2,4 ГГц Quad Core;
2 Гб оперативної пам'яті;
10 Гб вільного місця на жорсткому диску;
Відеокарта NVIDIA GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870 або більше потужна;
Звукова карта, на 100% сумісна з DirectX 9.0;

Особливості Rip:
Нічого не вирізане / перекодовано
Пігулка вшита
Установка 25-30 хвилин

Інструкції з установки:
1. Монтуємо образ і устонавлюем гру
2. Копіюємо звістку контент з папки Unleashed в папку з грою із заміною файлів і запускаємо runme.exe
3. Граємо.


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: