8:59 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Mafia 2 (DEMO/2010/RUS)
Мафія безсмертна: довгоочікуване продовження знаменитої гангстерської саги від творців оригінальної гри - нове занурення в нещадний і інтригуючий світ, який обіцяє безліч гострих відчуттів.
Mafia II створюється на спеціально розробленому графічному движку, що дозволить авторам проекту втілити всі найсміливіші задуми і сказати нове слово в жанрі, канони якого визначила перша «Мафія». Класичні елементи - перестрілки, бійки, переміщення по місту на різних видах транспорту - придбають небувалий розмах, а ігровий світ стане воістину безмежним.

Головний герой нової історії - Віто, син італійського іммігранта, що виріс в убогості і безправ'я. З дитячих років він засвоїв, що мафія - єдиний шлях до багатства та поваги для людини його положення, і, не бажаючи животіти, повне позбавлень, як у батька, існування, вирішив стати гангстером.

Злочинна кар'єра Віто і його нерозлучного одного Джо починається з дрібних крадіжок і угону автомобілів, проте ж досить швидко вони піднімуться на більш високі щаблі кримінальної сходів. Тут-то і виявиться, що реальне життя «крутих хлопців» не настільки безхмарна, якою вона була в хлоп'ячих мріях.
Особливості гри:
Бути гангстером. Яскраві достовірні образи, сильний сюжет і його чудова подача - все це дозволить відчути драматизм і непередбачуваність відносин між мафіозними кланами і тими, хто в них складається.
Забути спокій. Захоплюючі автомобільні перегони, жорстокі бійки і відчайдушні перестрілки - комбінація цих елементів забезпечує насичений і різноманітний геймплей.
Жити в мегаполісі. Завдяки новітньому графічного движку Illusion Engine ™ гравці зможуть досліджувати величезний світ, не витрачаючи час на очікування чергового завантаження: прогулятися по мальовничих вулицях міста Empire Bay, площа якого складе більше 25 квадратних кілометрів, або ж зайти всередину будівель і помилуватися детально пропрацювали інтер'єрами.
Дізнатися Америку. Автомобілі, реклама, одяг - усе прикмети американського побуту 1940-50-х років, відтворені з максимальною точністю, з часом змінюються у грі відповідно до історичних реалій.
Слухати класику. Підбірка найкращих музичних композицій середини XX століття допоможе повністю зануритися в атмосферу американського золотого століття.

Установка
1. Змонтувати образ.
2. Встановити гру, слідуючи інструкціям інсталятора.
Увага! Для гри потрібно клієнт Steam

Інформація про гру:
Рік випуску: 2010
Жанр: Action (Shooter) / 3D / 3rd Person
Розробник: 2K Czech
Видавництво: 2K Czech
Платформа: PC
Системні вимоги: v Операційна система: Windows XP / Vista / Seven
v Процесор: Intel Pentium D 3 ГГц / AMD Athlon 64 X2 3600 + (Dual core)
v Оперативна пам'ять: 1.5 Гб оперативної пам'яті
v Відеокарта: nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro
v Звукова карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX ® 9.0с
v Вільне місце на жорсткому диску: 2 Гб
Тип видання: ліцензія (Демо-версія)
Мова інтерфейсу: тільки російська
Таблетка: Не потрібний
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: