8:07 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Mafia II (PC/2010/Full Game/RUS)
Mafia II створюється на спеціально розробленому графічному движку, що дозволить авторам проекту втілити всі найсміливіші задуми і сказати нове слово в жанрі, канони якого визначила перша «Мафія». Класичні елементи - перестрілки, бійки, переміщення по місту на різних видах транспорту - придбають небувалий розмах, а ігровий світ стане воістину безмежним.

Головний герой нової історії - Віто, син італійського іммігранта, що виріс в убогості і безправ'я. З дитячих років він засвоїв, що мафія - єдиний шлях до багатства та поваги для людини його положення, і, не бажаючи животіти, повне позбавлень, як у батька, існування, вирішив стати гангстером.
Злочинна кар'єра Віто і його нерозлучного одного Джо починається з дрібних крадіжок і угону автомобілів, проте ж досить швидко вони піднімуться на більш високі щаблі кримінальної сходів. Тут-то і виявиться, що реальне життя «крутих хлопців» не настільки безхмарна, якою вона була в хлоп'ячих мріях.
Особливості гри:

• Бути гангстером. Яскраві достовірні образи, сильний сюжет і його чудова подача - все це дозволить відчути драматизм і непередбачуваність відносин між мафіозними кланами і тими, хто в них складається.
• Забути спокій. Захоплюючі автомобільні перегони, жорстокі бійки і відчайдушні перестрілки - комбінація цих елементів забезпечує насичений і різноманітний геймплей.
• Жити в мегаполісі. Завдяки новітньому графічному движку Illusion Engine ™ гравці зможуть досліджувати величезний світ, не витрачаючи час на очікування чергового завантаження: прогулятися по мальовничих вулицях міста Empire Bay, площа якого складе більше 25 квадратних кілометрів, або ж зайти всередину будівель і помилуватися детально пропрацювали інтер'єрами.
• Дізнатися Америку. Автомобілі, реклама, одяг - усе прикмети американського побуту 1940-50-х років, відтворені з максимальною точністю, з часом змінюються у грі відповідно до історичних реалій.
• Слухати класику. Підбірка найкращих музичних композицій середини XX століття допоможе повністю зануритися в атмосферу американського золотого століття.

Всі маніпуляції з Phoenix ...
1. Кладемо в будь-яку папку і запускаємо
2. Всіма шляхами доходимо до головного вікна програми:
3. Йдемо в Інструменти (Tools)
4. Тиснемо "Оновити ContentDescriptionRecord" далі "Через Інтернет" (Update ContentDescriptionRecord -> Via the Internet)
5. Чекаємо ..... Якщо вискачіла помилка, повторюємо пункт 4
6. Після оновлення ліземо в Інструменти \ Sid Unpacker (Tools -> Sid Unpacker (SimPack GUI):
7. Монтуємо образ в DT або Alcohol
8. Тиснемо "Сканувати SIM-файл" (Scan button SIM-file), ліземо в образ і вибираємо "Mafia 2_disk1.sim":
9. Вибираємо файли:
тиснемо "Видобути" (Extract) і вказуємо попередньо (!) створену папку (ШЛЯХ НЕ ПОВИНЕН містять російські букви)
11. Чекаємо поки розпакується
12.Копіруем вміст папки Crack в папку з грою
13.Іграем

Інформація про гру:

Назва: Mafia II
Жанр: Action / Racing (Cars) / 3D
Платформа: PC
Творець: 2K Czech
Мова: Ru і озвучка
Все включено
Розмір: 6.34 Gb

Системні вимоги: Процесор: Intel Pentium 4 3.0 Ghz; Оперативна пам'ять: 1,5 Гб ОЗУ; Жорсткий диск: 10 Гб; Відеокарта: Відеокарта co 256 Мб відеопам'яті, (NVIDIA GeForce 8600GT / ATI Radeon HD2600Pro) сумісна з DirectX ® 9.0c, з останніми версіями драйверів DirectX; Звукова карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX ® 9.0с.

Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net Чатина 1
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net Чатина 2

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: