10:46 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Majesty 2 3in1 (2010/RUS/RePack)
Дата виходу: 2010
Жанр: Strategy (Real-time) / 3D
Розробник: Ino-Co
Видавець: Paradox Interactive
Тип видання: Repack (Ліцензії)
Платформа: PC
Мова інтерфейсу: Російський
Мова озвучення: Російський
Пігулка: Ушита

Majesty 2.The Fantasy Kingdom Sim
стратегія в реальному часі, дія якої відбувається в фентезійної країні Арданов і відрізняється від інших ігор цього жанру в першу чергу тим, що в ній застосовано концепція непрямого управління юнітами.

Особливості гри:
* Одиночна кампанія Majesty 2 складається з чотирьох розділів, кожна з яких, у свою чергу, містить те або інше кількість місій, проходити які можна в будь-якому порядку. Після того, як всі місії будуть пройдені, гравцеві відкриється фінальна історія (місія) глави, в якій відбудеться зустріч з одним з "босів" гри. Одерждав перемогу над босом, гравець відкриє для себе можливість перейти до наступної глави кампанії.
Планується, що одиночна кампанія Majesty 2 буде налічувати близько 16 місій. Крім того, в грі буде декілька карт для "швидкої гри" (тобто місій, що не входять в одиночну кампанію, тих, які можна проходити окремо) і кілька мультіплєєрних карт.
* Сюжет у другій (як, втім, і в першій) частини гри подається гравцеві у вигляді закінчених, логічно завершених історій, кожна з яких розповідає про той чи інший подію, що сталася в Арданов, про той чи інший цікавому подію в житті цієї казкової країни. Кожна історія - це і є місія, яку потрібно пройти. При цьому історії-місії в Majesty 2 будуть більш-менш пов'язані між собою в розділах одиночної кампанії, і будуть завершуватися фінальним рівнем, на якому, як уже згадувалося вище, відбувається зіткнення з "босом".

Majesty 2.Трон Арданов / Majesty 2.Kingmaker
Який зв'язок між нічними кошмарами лорда Блеквайпера і загадковими палаючими у темряві очима? А хто ці маленькі зелені істоти? Так-так, ті самі, що тикають списами в збирача податків. Чи можуть шамани бога Чуми зрівнятися силою з самими богами? Чому з'являються аватари, і хто в цьому винен?
Необхідність знайти відповіді на ці питання безумовно не покращить ваш сон, але зате подарує годинник захоплюючих битв з гоблінами, які наповнили землі Арданов. А хіба для Великого Короля існує кращий спосіб провести ніч?
І це не все! Тепер Ваша Величносте зможе створювати сценарії битв за власним смаком. Стати справжнім творцем Арданов, Сір!

Особливості гри:
* Офіційне доповнення до стратегії Majesty 2.The Fantasy Kingdom Sim. Для запуску необхідна наявність встановленої оригінальної гри.
* Кампанія «Повернення Грум-Гога», складається з восьми місій.
* Королівський редактор - інструмент для створення сценаріїв.
* Нові вороги арданской корони.
Majesty 2.Бітви Арданов / Majesty 2.Battles of Ardania
Коли в королівстві панують мир і спокій і місяцями не відбувається нічого цікавого, хороший правитель починає мріяти про війну ... Ну, якщо не про повномасштабну війну, так хоча б про якийсь прикордонний зіткненні ... Ну або хоча б про добру полюванні! А вже якщо видобуток - могутній волколак, таке полювання швидко вилікує від нудьги.
Проте трапляється, що полювання раптово переростає у зіткнення, а зіткнення - у справжню війну! І щоб перемогти в цій війні, потрібно буде об'єднати монарший талант полководця, мудрість Радника і сили несподіваного союзника.

Особливості гри:
* Офіційне доповнення до стратегії Majesty 2.The Fantasy Kingdom Sim
* Кампанія «Спадкоємці ночі», що складається з восьми місій, в якій правителю Арданов доведеться боротися з невідомою загрозою, захищати рубежі і розширювати межі держави.
* Чотири нові багатокористувацькі місії.
* Нові вороги арданской корони.

Системні вимоги:
Операційна система: XP, Vista, 7
Процесор: 2,0 ГГц або Dual Core 3,0 ГГц
Оперативної пам'яті: 1000 Мб
Вільного місця на жорсткому диску: 1675 Мб
Відеокарта: GeForce 6800GT 256 Мб підтримкою PS 2.0 або GeForce GTX260 512 Мб підтримкою PS 2.0

Особливості Repacka:
Гра:
* Аудіо якість 100%
* Відео якість 100%
* Ексклюзивний установник
* Установка всього додаткового Softa (DirectX, Visual C + + SP1)
* Запуск гри через ярлик на десктопі або через меню пуск
* Запуск редактора гри через ярлик на десктопі або через меню пуск
* Для установки необхідно 512 Мб ОЗУ
* Приблизний час установки 3 хвилин (и)
Патчі:
* V 1.3.336
* V 1.4.356.0
Вилучено:
* -----
Автор Repacka:
* Fenixx


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: