7:58 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Martial Empires Online / Seven Souls Online (ENG/2010)
Рік випуску: 2010
Жанр: MMORPG
Розробник & Видавництво: CR-Space
Платформа: PC
Дата виходу: 30 червня 2010 р
Розробник: CR-Space
Видавець в Росії: Nival Network
Тип видання: ліцензія
Таблетка: не потрібно
Мова інтерфейсу: Eng
Розмір: 2,31 GB

Опис:
У Seven Souls магія і стародавні технології - інструменти в запеклих боях з гігантськими монстрами і масштабних боях з іншими гравцями.
Під час сутички герой може змінити свій вигляд, щоб отримати перевагу над супротивником в новій демонічної формі. Навіть самі звичайні дії (виготовлення предметів, поліпшення екіпіровки, відкривання скринь і навіть збір матеріалів) у Seven Souls виглядають по-новому завдяки міні-ігор, а деякі корисні вміння гравець зможе виграти через системі джекпота.
Гра заснована на східних єдиноборствах і розрахована на дорослих користувачів, яким виповнилося не менше 18 років. Основні події розгорнуться на континенті Лейя, який поділено між містами-державами Вавилон і Найтін. Давним-давно в центрі Найтін були заточені сім душ, уособлюють Воду, Вогонь, Вітер, Землю, Дерево, Метал і саме Життя. Колись вони врятували місто від знищення, але тепер друку сховища ослабли, а сила полонених повільно проривається назовні, перетворюючи звичний світ і його мешканців.
Дві могутні угрупування - варти і маги - борються між собою за контроль над ув'язненими душами. Перші не бажають визволення в'язнів, а другі, навпаки, роблять усе, щоб зірвати стародавні печатки. У цей драматичний період втручання гравця може змінити хід історії і життя цілого світу.

Системні вимоги:
Операційна система: Windows XP/Vista/7
Процесор: 2.4 GHz
Пам'ять: 1024 Mb
Відеокарта: 128 Mb, (Vidia GeForce 6600 / Radeon x1300)
Вільне місце на ЖД: 5 Gb

Інструкція по установці:
1-Стандартна установка ігри
2-Реєструємося через ярлик Register for Martial Empires
3-заходимо на мило активуємо акаунт
4-Вводимо акаунт і пароль
5-граємо =)


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: