4:43 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Mirror's Edge (2009/RUS/RePack by VelArt)
Рік випуску: 2009
Жанр: Action / 3D / 1st Person
Платформа: PC
Розробник: Electronic Arts
Видавець: Electronic Arts

У століття інформаційних технологій немає нічого простішого, ніж обмінятися потрібними відомостями. Адресату можна зателефонувати, написати електронний лист, відправити факс - варіантів маса. Проте жоден з них не підходить для обміну секретними даними в тоталітарному суспільстві Mirror's Edge. За допомогою численних агентів і хитромудрих пристроїв уряд ретельно контролює інформаційний потік, тому для обміну відомостями використовуються кур'єри, прозвані Бігуна.

Вас звуть Фейс, і ви - професійний Бігун. Ваша стихія - виблискуючі на сонці дахи хмарочосів, куди урядові агенти забрідають нечасто. Проте нинішня місія кардинально відрізняється від рядового замовлення. Вашу сестру звинуватили в злочині, якого вона не скоювала, а на вас оголосили полювання. Тепер сховатися не вдасться навіть високо над землею, тому залишається тільки одне - бігти!

Особливості:
- Рух. Для досвідченого трюкача даху декількох ближніх будівель зливаються в один майданчик - потрібно лише грамотно використовувати переваги місцевості. Стрибайте, ковзаєте, відштовхуйтеся від стін, ходіть на руках, перекидатися, підтягуйтеся, тікайте! Вас чекає ризикований паркур на висоті в декілька сотень метрів - постійний ризик повалитися вниз лоскоче нерви і заганяє душу в п'яти.
- Занурення. У Mirror's Edge немає гравця і його героя, є тільки ви - дівчина на ім'я Фейс, стрімголов біжить по дахах. Унікальна анімація і вигляд від першої особи забезпечують небувале занурення в іншу реальність. Ви відчуєте під руками шорсткий бетон, відчуєте, як штовхне в ноги тверда поверхня після вдалого стрибка. Світ захитається перед очима, коли ви повиснемо на перекладині над безоднею, і конвульсивно здригнеться, якщо не зумієте ухилитися від кулі. Поглянувши з дахів вниз, ви забудете про те, де знаходитеся на самому справі, і станете тремтіти від страху, поки адреналін розходиться по організму.
- Битва. Вас спробують зупинити, але спритність, уважність і першокласна реакція допоможуть подолати всі труднощі. Ухиляйтеся від куль, вислизає від ударів, зламаєте супротивників раптовими випадами, заманюйте їх до краю даху і відправляйте вниз! Заволодівши їх зброєю, ви зможете захистити своє життя в перестрілці.
- Звільнення. Ви - Бігун від бога, обдарований рідкісною здатністю. Ви сходу помічаєте всі предмети оточення, які можуть виявитися корисними у черговому трюку. Завдяки настільки корисного навичці, ви легко пов'язуєте окремі стрибки і перекиди в гармонійну серію граціозних маневрів. Біжіть вперед, не зупиняючись, і подорож перетвориться на захоплюючий кидок по виблискуючих дахах назустріч свободі!
Системні вимоги:
> Операційна система: Windows XP SP2/Vista/7
> Процесор: Pentium IV 2.4 GHz Core Duo або еквівалент
> Оперативна пам'ять: 1 GB
> Відеокарта: GeForce 6800 і вище або ATI X1650 (або HD2400) з 256 мегабайтами пам'яті c DirectX 9.0c
> Звукова карта: сумісний з DirectX 9.0c
> Вільного місця на диску: 7 GB
> Обладнання: Клавіатура, миша

Особливості RePack:
- Нічого не вирізане \ не пережато в менший бітрейт
- Вилучені всі локалізації, крім Російської
- Гра оновлено до версії 1.01

Тип видання: RePack
Автор: VelArt
Пігулка: Не потрібний
Мова інтерфейсу: Російський
Розмір: 3.30 GB
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: