5:01 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Need For Speed: SHIFT (2009/PC/RIP/RUS)
Need for Speed SHIFT запропонує гравцям максимально реалістичний досвід віртуального водіння на просторах самих популярних трас у світі, включаючи легендарну британську Brand's Hatch. Гравців чекає найбільший вибір потужних машин за всю історію серії Need for Speed, також у них буде шанс поганяти на Pagani Zonda, Porsche 911 GT2 і Lotus Elise.
У «Need for Speed SHIFT ми поставили перед собою завдання розширити межі жанру і створити унікальний гоночний проект у серіалі Need for Speed, - говорить Патрік Содерлунд, головний віце-президент EA Games Europe. - Ми сфокусувалися на водінні з видом від першої особи і можемо достовірно передати високошвидкісну динаміку і відчуття від керування машиною під час перегонів ».
Гравців чекає захоплююча та напружена гонка: перевантаження, надреалістичний вид з позиції водія і нова жорстка система зіткнень. Need for Speed SHIFT порадує реалістичною і доступною системою управління, яка достовірно передає кожне пошкодження, кожна зміна поверхні траси і всі нюанси зчеплення з дорожнім полотном.

* Операційна система: Windows ® XP / Vista
* Процесор: Intel 3 Ghz або еквівалентний AMD
* Оперативна пам'ять: 2 гб
* Відеокарта: NVidia 6600, ATI 1300 або краще
* Звукова карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX ® 9.0с
* Вільне місце на жорсткому диску: 8 Гб
Назва: Need For Speed: SHIFT
Рік виходу: 2009
Жанр: Racing (Cars) / Arcade / Simulator / 3D
Розробник: Electronic Arts
Видавець: Electronic Arts
Мова інтерфейсу: Російський
Ліки: Присутній
Розмір: 1.94 Гб


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: