8:00 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

NFS: Most Wanted - Black Edition [v.1.3] (2006/RUS/ENG/RePack by duxa)
Ніч закінчилася. Погасли фари, зникла мерехтливе підсвічування розділової лінії на дорогах, перестали настирливо лізти в очі, сяючі рекламні щити, які заманюють вогні казино і прожектори нічних клубів. Залиті сонцем вулиці заполонила натовп виспалися поліцейських. Здавалося б, нічого незвичайного.
Інформація про Гру
Назва: Need for Speed: Most Wanted Black Edition
Жанри: Arcade / Racing (Cars) / 3D
Мова Інтерфейсу: англійський і руський (текст і озвучення)
Рік випуску: 2006
Розробник: EA Black Box
Видавець: Electronic Arts
Тип видання: RePack
Пігулка: не потрібний
Формат файлу:. Iso
Платформа: PC
Розмір файлу: 2.61 Gb

У "Need for Speed: Most Wanted" гонщик вільно переміщається по місту і може легко потрапити як в промислові, так і в спальні райони. Місто живе своїм життям. Щільне вуличний рух і навіть пробки - звичайне явище, але коли на хвості поліція, "чайники" і вузькі провулки - ваші головні союзники. Зовсім новий ігровий процес. Раніше від нас була потрібна лише реакція, щоб проскакувати між машинами на запаморочливій швидкості. Тепер потрібно вміння. Стряхнути гонитву з хвоста можна лише віртуозним трюком з розряду вищого пілотажу. Хром, блиск і досконалість. Автомобіль як і раніше залишається засобом самовираження і в руках умільця перетворюється на витвір мистецтва. "Need for Speed: Most Wanted" також пропонує найширші можливості тюнинга двигунів. "Чорний список" вабить і лякає. Перемагаючи суперників, ви прокладаєте шлях в гоночну еліту міста. Перемігши місцевих "королів", новачок опиниться на вершині "Чорного списку", за що йому шана, пошана, але також і підвищена увага вартових порядку.
Особливості гри:
> Всі шляхи, всі напрями відкриті для вас. У Need for Speed: Most Wanted гонщик вільно переміщається по місту і може легко потрапити як в промислові, так і в спальні райони.
> Місто живе своїм життям. Щільне вуличний рух і навіть пробки - звичайне явище, але коли на хвості поліція, «чайники» і вузькі провулки - ваші головні союзники.
> Зовсім новий ігровий процес. Раніше від нас була потрібна лише реакція, щоб проскакувати між машинами на запаморочливій швидкості. Тепер потрібно вміння. Стряхнути гонитву з хвоста можна лише віртуозним трюком з розряду вищого пілотажу.
> Хром, блиск і досконалість. Автомобіль як і раніше залишається засобом самовираження і в руках умільця перетворюється на витвір мистецтва. Need for Speed: Most Wanted також пропонує найширші можливості тюнинга двигунів.
> «Чорний список вабить і лякає." Перемагаючи суперників, ви прокладаєте шлях в гоночну еліту міста. Перемігши місцевих «королів», новачок опиниться на вершині «Чорного списку», за що йому шана, пошана, але також і підвищена увага вартових порядку.

Cистемні вимоги:
> Операційна система: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
> Процесор: Pentium IV 1.5ГГц / Athlon XP 2.2ГГц
> Оперативна пам'ять: 256 MB (Windows XP) / 512 MB (Windows Vista / Windows 7)
> Відеокарта: 128 Мб nVidia Geforce 3 Ti / 128 Мб ATI Radeon 7500
> Звукова карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX ® 9.0с
> Вільне місце на жорсткому диску: 3 Гб

Особливості RePack `a:
Нічого не вирізане / перекодовано
Можливість поєднання тексту і різної озвучення
Версія гри - 1.3
Aвтор ріпаку - by duxa


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: