0:24 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Saga: Rage of the Vikings (1999/PC/RUS)
Назва: Saga: Rage of the Vikings
Жанри: Стратегія
Мова Інтерфейсу: Російський
Рік випуску: 1999
Розробник: Cryo Interactive Entertainment
Видавець: Cryo Interactive Entertainment
Розмір файлу: 497.97 Mb
Платформа: PC

Скажіть, що ви знаєте про вікінгів? Ну, крім того, що читали в дитячих книжках і бачили в стареньких аркадах? Так знайте: північний народ, колись наводить жах на мирних скандінавських селян, повертається. Однак цього разу вікінги прибули до нас не на грізних судах, а на маленькому блискучому диску, і чомусь зовсім не з Норвегії або Швеції, а з сонячної Франції. Saga: Rage of the Vikings розроблена французькою компанією Cryo, більше відомої своїми адвенчура (Lost Eden, Dragon Lore), ніж стратегіями.

"Rage of the Vikings" - що ж нагадує це словосполучення? Rage of Mages (у російській варіанті "Алоди")? Так, напевно, але схожість обмежується лише першими словами назви. Бути може, Age of Empires? Це вже ближче до істини.

Вікінги - це начебто вже й не первісні часи (AOE), але в той же час ще й не середньовіччя (AOE II). Чого ж там було цікавого, що прогледіли розробники з Microsoft? А цікавого було ой як багато. Саме в ті часи Землю населяли, крім вікінгів, ельфи, тролі, гноми і інша нечисть, взята незрозуміло звідки - чи то зі скандинавських епосів, чи то з книг Толкієна.

Системні вимоги:
-Windows 9X, з патчем XP
-CPU - 166 Mhz
-Video - 8 Mb
-RAM - 16 Mb
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: