8:20 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

The Club (2008/RUS/ENG/Repack by marcus1812)
Інформація про гру
Назва: The Club
Рік випуску: 2008
Жанр: Action (Shooter) / 3D/3rd Person
Розробник: Bizarre Creations
Видавець: SEGA
Платформа: PC
Розмір: 4.19 GB

Про гру: В обставинах розвитку інформаційних технологій будь-який з нас тільки лише мішень ... Точка на карті величезного потоку інформації ... Кожен день приречений закінчуватися так само як усі ... Хочеться іншого ... Розшир рамки своїх прагнень, жадань та азарту. Від розробників легендарних перегонів, PGR представляють бойовика нового покоління - The Club. Вступивши до Клубу ти станеш одним з бійців, отримаєш дозу адреналіну і вражень, будеш йти по лінії свого сюжету, будеш вершити свою фортуну.

Мова інтерфейсу: російська
Мова озвучення: російська
Тип видання: Repack
Ліки: не потрібний
Формат файлу: iso

Мінімальні системні вимоги: OS: Microsoft Windows XP / Vista / Seven
CPU: Pentium 4/Athlon XP 2 ГГц
? RAM: 1 Gb
? Video: 256 Mb
? Audio: звуковий пристрій, сумісний з DirectX ® 8.0с
? HDD: 12 Gb

Особливості гри:
* Тобі буде надана можливість мати сімнадцятьма видами зброї, з них ти обереш підходящий інструмент для досягнення саме своєї мети, тому що в Клубі будь розпорядженні свою фортуну, свій рок і свою мету ... Ти господар свого життя.
* Для справжніх гравців буде запропоновано пересилити п'ять турнірів-етапів: Standard Mode, Time Attack, Survivor, Siege і Run the Gauntlet. У свою чергу це гарант просування в рейтингу, гарант успіху і першого місця в таблиці рейтингу найуспішніших гравців Клубу.
* Всі дії для гравців Клубу розгортаються по всій Землі. Арени збудовані спеціально для відчайдухів і являють собою занесені заводи, фабрики а часом і цілі міста.
* Завдяки реалістичності проекту ти поринеш у світ реалій Клубу. Руйнації підлягає все, все може стати твоєю зброєю й це світ Клубу.
* Відкинь всі сумніви, пізнай самого себе, відкинь від догм і стань великим! Світ справжніх битв, світ справжньої захоплюючої гри чекає тебе. Отримай від життя все, верші свою долю сам - стань гравцем Клубу.

Особливості RePack'a
• Нічого не перекодовано
• Вирізаний 1 ролик (трейлер гри від SEGA)
• Всі шляхи реєстру збережені
• влазить на 1DVD5
• Встановлення - 15-20 хвилин
• Установка на вибір Доп ПЗ (обов'язково встановити OpenAL)
Repack by marcus1812Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: