11:25 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Tom Clancy's Rainbow Six. Колекційне видання [5in1] (2008/RUS/ENG)
Інформація про Гру
Назва: Tom Clancy's Rainbow Six. Колекційне видання
Жанри: Action (Tactical / Shooter) / 3D / 1st Person / 3rd Person
Мова Інтерфейсу: Російський (текст) Англійська (озвучення)
Рік випуску: 2008
Розробник: Ubisoft Montreal
Видавець: Ubisoft Entertainment
Тип видання: Піратка
Пігулка: Не потрібний
Формат файлу:. Iso
Платформа: PC
Розмір файлу: 7,19 Gb
Опис гри Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas:
Американська столиця розваг стала новою мішенню для екстремістів. Терористична гідра довго ховала свої голови за блискучими вивісками барів і казино Лас-Вегаса, і тепер готова завдати удару. Саме Місто Гріхів стане першою жертвою небувалої хвилі диверсій, яка назавжди змінить зовнішність сучасного світу. Коли час для запобігання катастрофи вже на межі, і рахунок йде на хвилини, за справу беруться оперативники Rainbow Six. Перед елітним спецпідрозділом стоїть практично нездійсненне завдання - врятувати багатомільйонне місто від повного знищення.

Опис гри Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2:
Сюжетні перипетії Tom Clancy `s Rainbow Six Vegas 2 розвертаються одночасно з першою частиною гри. Головний герой - Бішоп, один з вищих офіцерів загону «Веселка», що працює безпосередньо з Логаном Келлером. Ви повинні очолити свою команду на шляху в невідомість, щоб запобігти плани терористів. Глава бунтівників Альварез Кабрера продовжує загрожувати Лас-Вегасу, і тільки у ваших силах закрити терористичний питання в столиці розваг раз і назавжди.

Опис гри Tom Clancy's Rainbow Six Lockdown:
Глобальна терористична організація погрожує завдати страхітливий удар за допомогою нового нанотехнологічного вірусу. Тільки бійці елітного спецпідрозділу "Rainbow" можуть зупинити екстремістів і врятувати мільйони людських життів, які опинилися під загрозою терористичної атаки. Однак, самі зазнавши нападу, вони зобов'язані завершити свою місію і повернутися додому живими.

Опис гри Tom Clancy's Rainbow Six: Raven Shield:
У цьому підрозділі немає національності, статі та релігійних уподобань. Ці хлопці не роблять важливих заяв та не надувають щоки перед телекамерами. Ви навіть не можете побачити їх осіб - тільки очі через багатошаровий пластик захисного шолома. Доблесть, професіоналізм і вміння одним пострілом вирішити найскладнішу проблему - це те, для чого вони народжені. Боротьба з терором - їх покликання. Готуйтеся прибирати людський сміття, легендарна команда Rainbow Six знову в роботі!

Опис гри Tom Clancy's Rainbow Six: Athena Sword:
Athena Sword - перше доповнення до Rainbow Six 3: Raven Shield. Воно включає в себе кампанію з 8 місій, 7 нових видів зброї, 8 мультіплєєрних карт і 5 додаткових режимів для колективної гри на цих самих картах.
Системні вимоги:
> Операційна система: Windows Windows XP (SP2) / Vista
> Процесор: Pentium IV 3 ГГц / AMD Athlon 3000 +,
> Оперативна пам'ять: 1 Гб RAM (2 Гб для Windows Vista)
> Відеокарта: Відеокарта: 256 Мб, сумісна з DirectX, шейдери версії 3.
> Звукова карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX ® 9.0с
> Вільне місце на жорсткому диску: 7 Гб


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: