7:54 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

World Racing 2 v.1.4.3 (RUS/Rip)
Рев мотора зливається зі стуком серця, сліпуче горить ксенон, а очі спрямовані на сигнал стартового світлофора. І немає у світі на цей момент більше щасливої людини. Зараз вони єдині - машина і закоханий у швидкість гонщик.

Серед безлічі комп'ютерних ігор, присвяченим гонок, унікальними стають лише одиниці, без сумніву World racing 2 може претендувати на це звання. Загляньте в гараж: із тіні, хижо припавши на колеса і поблискуючи хромом грат, дивиться на вас Jaguar, поруч червоний задерикуватий Ferrari немов просить вивести його зі стійла, а Porsche обіцяє незабутню швидкісну прогулянку по вулицях міста. Вибирайте автомобіль на свій смак - до ваших послуг більше 40 машин від 16 світових виробників.

Ви вже в дорозі? Тоді не озирайтеся по сторонах, щоб не втратити відчуття реальності. Революційний движок зі створення 3D ландшафтів забезпечив чудові міські околиці і природні пейзажі в грі. Лінивий б вже припаркував своє авто і влаштував пікнік, але нам не пристало гальмувати. Вся увага ми приділяємо дорозі і свого автомобіля. Неймовірно реалістичне управління і поведінка машин на дорозі не дозволить відволікатися майбутнім чемпіонам. Розробники спеціально враховували особливості управління кожного автомобіля.

Гонка повинна привести до перемоги, а перемога забезпечить тобі новий бюджет на божевільний апгрейд своєї тачки. Створити унікальну, наворочену за всіма статтями гоночну машину - чи це не таємна мрія кожного, хто хоч раз тримав у руках кермо і вичавлював до підлоги педаль газу? У вашому розпорядженні повний технічний і зовнішній тюнінг автомобілів. Всі деталі копіюють реальні прототипи і їх призначення.

Інформація про Гру
Жанр: Arcade / Racing (Cars) / Simulator / 3D
Мова інтерфейсу: Тільки Російський
Розробник: Synetic
Видавництво: Playlogic Entertainment
Розмір файлу: 1,61 GB

Системні вимоги:
Мінімальні вимоги:
- ЦП 1.8 GHz,
- ОЗУ 256 Mb,
- Відео 64 Mb
Рекомендовані вимоги:
- ЦП 2.4 GHz,
- ОЗУ 512 Mb,
- Відео 128 Mb
Вимоги для комфорту (~ 40-60 fps) на максимальних налаштуваннях:
- ЦП 2.8 GHz
- ОЗУ 1Gb
- Відео GeForce 9600 GT / Radeon 4670

Особливості Ріпа:
- Видалено відео, саундтреки, інше на місці
Для установки гри потрібне:
- 1 Gb ОЗУ (для розпаковування)
- Місце на HDD ~ 5,6 Gb
- Установка триває ~ 10 хв
- Після закінчення установки гра буде важити 3,95 Gb
- Версія гри 1.4.3

Про файлі:
Тип видання: Rip
Ліки: Не потрібний
Формат файлу:. Iso
Платформа: PC


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: