0:26 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

WWE RAW 7in1 + MTV Celebrity Deathmatсh (2002-2009/ENG/RUS)
WWE дозволить по-справжньому відчути себе суперзіркою професійної ліги боїв без правил, надаючи безпрецедентні можливості контролю. Кращий симулятор боротьби в світі, розроблений для ігрових систем наступного покоління, пістрявить новими можливостями, неймовірною графікою, високореалістічним WWE сутичками на рингу і за його межами.
До збірки увійшли:

WWE RAW - Ultimate Impact:
Цей симулятор ресленга дозволить по-справжньому відчути себе супер зіркою професійної ліги боїв без правил, надаючи безпрецедентні можливості контролю. Тепер ви зможете розбивати морду своєму супернику, показувати різні трюки і багато іншого.

WWE RAW - Total Edition:
WWE RAW: Total Edition дозволить по-справжньому відчути себе суперзіркою професійної ліги боїв без правил, надаючи безпрецедентні можливості контролю. Кращий симулятор боротьби в світі, розроблений для ігрових систем наступного покоління, пістрявить новими можливостями, неймовірною графікою, високореалістічним WWE сутичками на рингу і за його межами.

WWE RAW - Legends:
WWE Raw Legends дозволить вам відчути себе в ролі справжньої легенди! Якісні бійці і сопровождающаю музика! Гра для тих, кому вже точно не байдужий wrestling!

WWE RAW:
Реслінг - легенда, що прийшла з 30-х років в жорсткий спорт сучасності. Криваве шоу тільки для справжніх і перевірених бійців.

WWE RAW 2 - WWE VS ECW:
Движок від WWE RAW з мінімальними змінами, основні зміни торкнулися набору персонажів.

WWE Raw vs SmackDown - Power is Back:
Велика кількість зброї, яку ламається про супротивника, якщо це стіл або стілець ... Величезне у Реслер, так само можна створити свого ..

WWE Raw vs SmackDown - Vengeance:
Нові командні можливості, злагоджені дії рестлерів дозволять "виносити" суперників швидше, ефективніше, і головне, доступні нові "фаталіті" і "комбо".

MTV Celebrity Deathmatсh:
Забійні бійки знаменитостей в мультяшному стилі. Розборки 20 колоритних зірок світової величини - Мерлін Менсона, Кармен Електри, Анни Ніколь Сміт, Томмі Лі, Дениса Родмана, Н-Сінко і багатьох інших - відбуваються на барвистих аренах під акомпанемент влучних коментарів якихось Джонні Гомеза і Ніка Даймонда.
Вас також порадують своєю присутністю приховані персонажі: перевертень, мумія, неповторний Франкенштейн і самі розвеселі коментатори. У всіх бійців є свої унікальні удари, руху і комбінації. Ви також можете створити свою власну знаменитість, і звести її на п'єдестал пошани, орудують ліктями, пазурами, зубами і всіма кінцівками тіла.

Інформація про гру:

Назва: Збірник WWE RAW (7 in 1) MTV Celebrity Deathmatсh
Жанр: Action, Simulator, Sport, 3D Fighting
Платформа: PC
Мова: Англійська, Російський
Системні вимоги: ОС: Microsoft ® Windows ® XP / Vista / Windows 7.
Процесор: Intel Pentium IV 2Ghz.
Оперативна пам'ять: 512 Мб.
Відеокарта: 128 Мб, сумісна з Direct X 9.0.
Все включено
Розмір: 4.10 Gb


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net Чатина 1
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net Чатина 2
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: