10:37 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Beat Hazard (2010/РС)/Скачать Beat Hazard (2010/РС)
Hовая аркада з прекрасною графікою, раніше вийшла на Xbox 360, де завоював величезну кількість шанувальників, тепер вже з'явилася на PC ... Неможливо передати всі відчуття від гри, просто скачайте її. Скажу чесно: це моя перша гра, в якій я випробував неймовірний драйв. Геймплей цієї гри заснований на музиці, але відрізняється від Audiosurf розміром, а в геймплейной складовою набагато обігнав OSU. Неможливо передати всі відчуття від гри. Суть гри проста - це чергова примітивна стрелялка в космосі типу незабутньої Asteroids. Але тут ми літаємо під музику. Причому не яку-небудь там, а нами обрану музику. Beat Hazard - маленький інді-шутер, суміш Geometry Wars і Audiosurf. Ви керуєте маленьким космічним корабликом, що знищує все навколо. Використовуючи композиції з вашої колекції або йдуть у комплекті, гра генерує обстановку рівня, ворогів і характеристики зброї. Відчуйте музику, як ніколи раніше.
Мінімальні системні вимоги:
• Windows ® 2000/XP/Vista / 7;
• CPU: 600 Mhz;
• GPU: 256 MB;
• Direct 8.0;

Welcome to a new experience in gameplay mechanics: Beat Hazard
Gameplay Powered by YOUR Music!
Experience your music collection like never before with this intense music driven arcade shooter. Each of your songs will have its own unique ebb and flow based on the music.
Power up your spaceship and watch as the music boosts your firepower. Unleash hell on the enemy ships when you max out with weapon pickups!
Beat Hazard seamlessly mixes the love of gaming and music. Together they become greater than the sum of their parts.

гра не вимагає установки

Рік виходу: 2010
Жанр: Action
Мова Інтерфейсу: Англійська
Пігулка: Hе потрібно
Розмір: 33.4 mbЗавантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: