7:54 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Blur (2010/Repack/4.38Gb)
Blur - це одночасно і захоплюючі, до межі насичують адреналіном гонки, що постійно розвивається соціальна мережа. Вас чекають божевільні заїзди з лихими маневрами, пошуком альтернативних маршрутів, запаморочливими стрибками і видовищними аваріями. При цьому, беручи участь в гонках, ви не тільки боріться за перемогу на трасі, але також заводьте нових друзів, знаходите серйозних суперників і навіть знаходите своїх шанувальників! Blur об'єднує гравців як у віртуальному, так і в реальному світі.
Крім сюжетного режиму Blur пропонує необмежені можливості для колективних змагань. У змаганнях з мережі, в тому числі і командних, може брати участь до 20 гонщиків, а за одним екраном можуть грати відразу четверо. При цьому кількість можливих режимів практично не обмежена. Технологія Custom Groups дозволяє кожному проектувати заїзди за власними правилами - так народжуються і стають доступні для всіх нові колективні режими. Різноманітність тут обмежена лише фантазією самих гравців!

Особливості гри:

* Зарядка для розуму. Збирайте заряди прямо на трасі і комбінуйте їх, щоб розробити ефективну тактику: усувайте супротивників з шляхів за допомогою хв, імпульсів, електрошоку і блискавок, вмикайте прискорення, виставляйте щити і використовуйте ремкоплекти - на шляху до перемоги всі засоби хороші!
* Все по-справжньому. Понад п'ятдесят ліцензованих автомобілів популярних марок, які відтворені в найдрібніших деталях: Audi, Ford, Nissan, Renault, Opel, Volkswagen, Toyota та інші - від ретро до ультрасучасних моделей. У кожної машини є свої плюси і мінуси, кожна володіє неповторними особливостями, які дозволять виконувати ризиковані і ефектні маневри.
* Є суперник - буде гонка. Blur пропонує багатокористувацькі режими на будь-який смак: заїзди на розділеному екрані для чотирьох гравців, мережеві змагання та командні перегони для двадцяти учасників. Але найголовніше - кожен гравець може самостійно створити мережевий режим з урахуванням власних уподобань.
* Розвага для спілкування. Гра сумісна з популярними соціальними мережами Facebook і Twitter. Ця унікальна особливість дозволяє спілкуватися за допомогою повідомлень - як у грі, так і поза нею: об'єднуватися з друзями в команди, знаходити гідних суперників, ділитися з шанувальниками своїми досягненнями і запрошувати їх у якості глядачів на змагання, а також дізнаватися про всі події, які відбуваються в світі Blur.

Жанр: arcade / racing (cars) / 3D
Розробник: Bizarre Creations
Платформа: PC
Видавець: Activision
Видавець в Росії: 1С-СофтКлаб

Тип видання: ріпак ліцензії
Мова інтерфейсу і озвучення: російська
Таблетка: не потрібний

Мінімальні системні вимоги:

* OS: Windows XP/Vista/7
* Processor: Intel Pentium D@3.4 Ghz
* Memory: 1 Gb
* Hard Drive: 14 Gb free
* Video Memory: 256 Mb
* Video Card: nVidia GeForce 6600GT / ATI Radeon 1600XT
* Sound Card: DirectX Compatible
* Network: Broadband Internet Connection for Online Multiplayer
* DirectX: 9.0c
* Keyboard
* Mouse
* DVD Rom Drive
Рекомендовані системні вимоги:

* OS: Windows XP/Vista/7
* Processor: Intel Core 2 DUO @ 2 GHz
* Memory: 2 Gb
* Hard Drive: 15 Gb free
* Video Memory: 256 Mb
* Video Card: nVidia GeForce 7800GT / ATI Radeon 1800XT
* Sound Card: DirectX Compatible
* Network: Broadband Internet Connection for Online Multiplayer
* DirectX: 9.0c
* Keyboard
* Mouse
* DVD Rom Drive

Особливості ріпаку:

* Нічого не вирізане, не перекодовано
* Встановлені 2 патча

Розмір: 4.38 Gb
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: