11:23 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Conflict: Anthology / Конфлікт: Антологія (2002-2008/RUS)/Скачать Conflict: Anthology / Конфликт: Антология (2002-2008/RUS)
Інформація про Гру
назва: Conflict: Anthology
Жанри: Action (Tactical / Shooter) / 3D / 3rd Person
Мова Інтерфейсу: Російський
Рік випуску: 2002-2008
Розробник: Pivotal Games
Видавець: SCi Entertainment Group / Sales Curve Interactive / Eidos Interactive
Тип видання: Ліцензія
Ліки: Присутній
Формат файлу:. Mds (f) /. Iso
Платформа: PC
Розмір файлу: 10.7 GB

Опис: У цій грі розпорядженні гравця будуть солдати з найзнаменитіших спецпідрозділів - американських US Delta Force і британських SAS. Завдання гравця: знаходити, виявляти та знищувати ворожі війська, породжувати хаос і плутанину у ворожі системи зв'язку і постачання. Ваші переваги - зброя і система підготовки. Заснована на реальних історичних подіях війни в Перській затоці, гра «Конфлікт: Буря в пустелі» занурить вас в саму гущу військових дій. У ході секретних операцій буде необхідно прориватися через ворожу територію, а також використовувати здатність маскування, тактики действійб а також здатністю володіти різними видами зброї. Все це принесе вам успіх і врятує життя багатьом вашим товарощам. Завдання будуть небезпечними і непередбачуваними, так що доведеться задіяти всі прийоми ведення бою.

Конфлікт: Буря в пустелі - Вранці 2 серпня 1990 300000 іракських солдатів вторглися на територію Кувейту, поклавши початок війні в Перській затоці. Після того, як спроби вирішити проблему дипломатичним шляхом не увінчалися успіхом, війська опозиційної коаліції почали наступальну операцію під кодовою назвою «Буря в пустелі». Операція закінчилася переконливою перемогою, основою якої стала ретельна підготовка, відмінна тренування і рішучі дії особового складу. Запорукою успіху в операції стали дії елітних спецпідрозділів - невеликих груп спеціально навчених солдатів, виконують завдання з непомітного проникненню на ворожу територію і знищення ключових пунктів.

Особливості гри:
Підрозділи SAS і Delta Force у складі Командира, Снайпера, Кулеметника і сапера
Можна викликати авіацію для нанесення точкових ударів по наземних цілях
Високий рівень штучного інтелекту супротивників і союзників
Відмінна графіка, передавальна особливості міського та пустельного ландшафтів
Різні варіанти проходження 15 місій
Чесна фізика і балістика
Приголомшливі звукові ефекти
Багатокористувацький режим
Мінімальні Системні вимоги:
Система: Windows 98/ME/2000/XP
Процесор: Pentium II 450 (рекомендується Pentium III 1000)
Пам'ять: 128 MБ
Відео-карта: 3D відеокарта з 32 МБ пам'яті
Аудіо-карта: DirectX-сумісна звукова карта
Жорсткий диск: 930 МБ

Конфлікт: Буря в пустелі II - Ви в тилу у ворога ... До найближчої військової бази союзників більше трьохсот кілометрів. Допомоги чекати немає звідки. І у виконанні самих небезпечних і критично важливих операцій доводиться розраховувати тільки на себя.Ваші завдання: знищити склади хімічної зброї, експериментальні зразки озброєння, оперативно-тактичні ракети Scud і нейтралізувати останні осередки потенційної небезпеки, зачистивши територію Кувейту від залишків елітних підрозділів бійців республіканської арміі.Ключевой момент у виконанні поставлених завдань - злагоджена взаємодія всіх членів команди. Тільки найсильніші і найбільш пристосовані здатні піти від погоні або вижити під безперервним вогнем важкої артилерії і ворожих снайперов.Цель виправдовує засоби - звільніть Кувейт від загарбників і уникнете екологічну катастрофу, не дозволивши перетворити нафтові родовища в палаючий пекло!

Особливості гри:
Справжнє випробування хоробрості, витримки і військового мистецтва - Очольте загін диверсантів у глибокому тилу ворога!
Ви керуєте елітним підрозділом, що складається з чотирьох бійців - Командира, Снайпера, Кулеметника і сапера.
10 місій, при проходженні яких необхідно задіяти тактичні та стратегічні навички, а також використовувати маскування і скритні переміщення.
Ваші бійці не тільки озброєні до зубів, але й здатні керувати величезною кількістю різноманітної бронетехніки.
У порівнянні з попередньою частиною гри противники стали ще хитрий і небезпечнішими.
Вдосконалений графічний движок і поліпшене звуковий супровід.

Мінімальні Системні вимоги:
Система: Windows 98/ME/2000/XP
Процесор: Pentium II 450 (рекомендується Pentium III 1000)
Пам'ять: 128 MБ
Відео-карта: 3D відеокарта з 32 МБ пам'яті
Аудіо-карта: DirectX-сумісна звукова карта
Жорсткий диск: 1.4 ГБ
Конфлікт: В'єтнамська війна - пріквел легендарної серії, що оповідає про пригоди в тилу ворога чотирьох американських солдатів, відрізаних від свого підрозділу. Дія гри відбувається в 1968 році під час знаменитого наступу "Tet Offensive" - атаки американських військ в момент в'єтнамського свята Нового року за місячним. Намагаючись пробитися до дружніх частинам, ваші бійці повинні прокласти собі шлях крізь джунглі, де ворог може ховатися в будь-якому місці. Вони не впевнені в справедливості в'єтнамської війни, але зате точно знають, що битися з в'єтконгівці - їх єдиний спосіб вціліти. "Конфлікт: В'єтнамська війна" - шутер від третьої особи, в якому ключ до перемоги - максимально інтенсивне командну взаємодію всіх членів загону для нейтралізації вогнищ потенційної небезпеки. Для ваших бійців це останній шанс уціліти і неушкодженими дістатися до своіх.Ігра складається з 14 протяжних місій, що ставлять найрізноманітніші завдання. Бойові дії розвернуться в руїнах храмів, на берегах і водах в'єтнамських річок, в невеликих сільцях і на вулицях древньої столиці В'єтнаму - Хюе.В відміну від серії "Конфлікт: Буря в пустелі" гра "Конфлікт: В'єтнамська війна" не розкриває справжніх причин зіткнення і не дає моральних оцінок воюючих сторін. Замість цього вона малює правдиву картину того, як чотири американські солдати відчайдушно намагаються вціліти у в'єтнамських джунглях, б'ючись з багаторазово переважаючими силами всюдисущих і практично невидимих ворогів.

Особливості гри:
Найпотужніші збройні формування ворогів - танки, вогневі батареї, снайпери в твердинях та дзотів.
Ви керуєте підрозділом американських солдатів, що складається з чотирьох бійців - Командира, Снайпера, Кулеметника і Медика.
Ваші бійці здатні керувати величезною кількістю різноманітної бронетехніки і стріляти з стаціонарних мортир - атакуйте ворога з безпечної дистанції і заощаджуйте боєприпаси.
Величезна кількість різноманітних хитромудрих пасток - пригощає міни, ями з пунджі (заточеними кілками), розтяжки і багато іншого.
У якості саундтреку використовуються найбільш популярні мелодії того часу, в тому числі "Paint it Black" (The Rolling Stones), "White Rabbit" (Jefferson Airplane), "Nowhere to Run" (Martha Reeves) і "I Get Around" (The Beach Boys).
Можливість поліпшення бойових умінь ваших солдатів.
14 місій, при проходженні яких необхідно задіяти тактичні та стратегічні навички, а також використовувати маскування і скритні переміщення.
Протяжність геймплея на 40% більше, ніж у грі "Конфлікт: Буря в пустелі 2".
Вдосконалений графічний движок і покращене звуковий супровід.

Мінімальні Системні вимоги:
Система: Windows 98/ME/2000/XP
Процесор: Pentium III 1 ГГц
Пам'ять: 256 МБ
Відео-карта: 3D відеокарта з 32 МБ пам'яті
Аудіо-карта: DirectX-сумісна звукова карта
Жорсткий диск: 2 Гб
Конфлікт: Тероризм - Тероризм своєю природою подібний гідрі - на місці відсікання голови рано чи пізно виростають нові ...
Чергова бригада екстремістів, які називають себе «Март '33», починає свій збір людських життів. Настають нові жертви, тому ви повинні діяти негайно. Прийміть під командування загін ветеранів Війни в Затоці і знищіть терористичну заразу!

Особливості гри:
Високий рівень графіки, детально опрацьовані персонажі і локації, розташовані в кількох країнах світу.
Штучний інтелект супротивників, розроблений в співпраці з військовими фахівцями.
Інтуїтивне управління загонами.
Різноманітні завдання, дія яких відбувається в реально існуючих «гарячих» точках світу.
Вперше в серії Conflict - можливість гри через Інтернет.

Мінімальні Системні вимоги:
Система: Windows 98/ME/2000/XP
Процесор: Pentium III 1,5 ГГц
Пам'ять: 256 МБ
Відео-карта: 3D відеокарта з 64 Мб пам'яті
Аудіо-карта: DirectX-сумісна звукова карта
Жорсткий диск: 2,5 ГБ

Конфлікт: Секретні Операції - Концепція гри заснована на надзвичайно популярному спільному проходженні одиночній кампанії, при цьому гравці можуть мінятися місцями, перемикаючись з одного на другого персонажа.Двум агентам ЦРУ (за відсутності реального напарника за нього буде грати комп'ютер) належить об'їхати земну кулю, щоб на світовій політичній арені запанував закон і порядок. Безкомпромісним борцям за демократію доведеться знайти і знешкодити ядерну зброю, яке новий уряд Венесуели складними шляхами придбав у африканського алмазного короля, щоб загрожувати Об'єднаним націям. Потім вони відправляться до Руанди, щоб знайти постачальника і напасти на слід виробника урану, який є божевільним професором, перебувають на службі у впливового боса російської мафіі.Прі всій зовнішній простоті сюжету дія гри розгортається стрімко і непередбачувано. Детальність відтворення безлічі різноманітних локацій, велика частина яких відповідає реальним географічним об'єктам, а також фантазія творців гри, приділивши особливу увагу візуальним і графічним ефектів, а також розробки штучного інтелекту, здивують навіть найвибагливіших.
Особливості гри:
Режим спільного проходження одиночної компанії для двох користувачів, одночасна парна гра в мультіплеере, а також безліч інших варіантів організації ігрового процесу.
Величезний вибір пропонованих кампаній і місій, що визначають розвиток основної інтриги, надає гравцеві свободу вибору.
Пророблений штучний інтелект ворогів.
Реалістичне взаємодія з предметами і руйноване оточення.
Новітнє технологічне оснащення бійців: потужна оптика та мікрокамери, системи супутникової навігації та спостереження.

Мінімальні Системні вимоги:
Система: Windows 2000/XP/Vista/7
Процесор: Pentium / Athlon 2 ГГц
Пам'ять: 1 Gb
Відео-карта: 256 Мб відеопам'яті, з повною підтримкою Shader 3.0
Аудіо-карта: DirectX-сумісна звукова карта
Жорсткий диск: 7 Гб
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: