11:27 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Heroes of Might and Magic. Антологія (Rus/1xDVD5//Скачать Heroes of Might and Magic. Антология (Rus/1xDVD5/RePack R.G. ReCoding)
Heroes of Might and Magic була розроблена і видана New World Computing в 1995 році для DOS. Гра мала передової на той момент SVGA-графікою і, головне, захоплюючим геймплеєм, який і забезпечив успіх гри, а згодом і всієї серії. У грі були чотири типи замків і, відповідно, чотири типи героїв: Knight (Лицар), Barbarian (Варвар), Sorceress (Чаклунка) і Warlock (Чародій). Гра включала в себе одну кампанію і пару десятків сценаріїв. Пізніше були випущені версії для Microsoft Windows і Gameboy Color. Windows-версія локалізована компанією «Бука» і видана у складі збірок.
Рік випуску: 1995-2007
Жанр: TBS
Розробник: New World Computing / Nival Interactive
Видавництво: 3DO / Ubisoft
Видавництво в СНД: Бука / 1С
Тип видання: Repack
Мова інтерфейсу: російська
Мова озвучення: російська
Таблетка: Ушита
Розмір: 4,36 GB

Системні вимоги:

> Операційна система: Windows 2000 / XP / Vista / 7;
> Процесор: 1,5 ГГц (рекомендується 2,4 ГГц);
> Оперативна пам'ять: 512 Мб ОЗУ;
> Місце на жорсткому диску: -
> Звуковий пристрій: сумісне з DirectX
> Відеокарта: 64 Мб ОЗУ (рекомендується 128 Мб);

Heroes of Might and Magic II

Герої меча і магії 2 - продовження першої частини однієї з найкращих покрокових стратегій. Вас чекають нові кампанії, сюжет, інтерфейс і графіка.

Heroes of Might and Magic III

Думаю, всі погодяться, що Герої в своєму роді унікальна гра, що є в них якась невирішена загадка, непідробне чарівність і привабливість. Ні, ні, я не про те, що подібних проектів взагалі в природі мало і що за популярністю вони можуть суперничати з будь-якою RTS і будь-яким 3D-шутер. Є у цієї гри один приголомшливий властивість, - вона заманює так, що на деякий час забуваєш практично про все на світі, пропадаєш зі світу реального, фактично ідучи в інший вимір.

Heroes of Might and Magic IV

Крижаний Клинок і Клинок Армагеддона, світ Эрафии був знищений. Проте були відкриті таємничі портали в інший світ - Аксеот (Axeoth) - які дозволили врятуватися багатьом старим героям.

В ігровому процесі змінилося практично все. Було повернуто безліч ідей з ігор-прабатьків серії Heroes of Might and Magic. Так, наприклад, з King's Bounty - блукаючі монстри, кидаються на героїв. Але, мабуть, найголовнішим зміною стало те, що тепер герої можуть брати участь у битві особисто (у той час як у попередніх частинах гри вони знаходилися поза полем бою, і могли лише допомагати своїм військам, використовуючи магічні заклинання).

Графіка теж змінилася. Звична схематичність змінилася ізометричного псевдо-тривимірною графікою.

Heroes of Might and Magic V

Розробник - російська компанія Nival Interactive, також виступає як російського видавця. Видавцем гри в іншому світі виступає Ubisoft. У грі використаний модифікований графічний движок гри «Silent Storm», що дав грі повністю тривимірну графіку.

Ігровий процес п'яте «Героїв» більше схожий на третю частину серії, ніж на четверту. Це було викликано тим, що багатьом фанатам серії не сподобалися радикальні нововведення четвертої частини. Проте деякі ідеї четвертої частини все ж таки були задіяні: наприклад, герой бере участь у бою, але не так, як у HoMM IV, а знаходиться за кордоном карти, і крім закликів має свою власну атаку, що не вимагає мани - лицар виїжджає на поле бою на коні і скаче повз юніта, завдаючи йому удару мечем, рейнджер стріляє у ворога з лука і т. п.

Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: