7:55 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Iron Storm
"Коммандос: в тилу ворога" - перший серйозний проект французької компанії "4X Studio". Оригінальний сюжет гри заснований на альтернативній історії Першої світової війни, що поєднує достовірні і вигадані події.
Йде 1964 рік, і європейська бійня продовжується вже 50 років. Багато в чому картина відбувається сильно нагадує 1914 рік - застиглий на півстоліття пейзаж з бункерів і траншей. Але п'ятдесят років безперервних боїв поштовх розвитку науки, особливо військової: солдати по обидва боки фронту озброєні новітньою зброєю, до їх послуг відмінний транспорт, досконалі системи комунікацій та багато іншого.

Вороги відгородилися одна від одної кілометрами колючого дроту, загрузнувши в нескінченних локальних конфліктах і дрібних сутичках. Перестрілки і диверсійні операції стали звичайним явищем, а коммандос - головною ударною силою армій, що б'ються.

Єдина надія людства - ви, лейтенант Джеймс Андерсон. Ваше завдання - проникнути в тил ворога, знайти і знищити нову секретну зброю.

Особливості гри:
- Виповзаючи з відносно безпечної брудної траншеї назустріч свіжому повітрю і жаху невизначеності, ви будете мати справу з ворожими спецагентами і смертельними смугами перешкод.
- Вам доведеться самому вирішувати, коли діяти грубою силою, а коли краще зачаїтися і непомітно проникнути на територію ворога.
- У грі відтворені реалії Першої світової війни: траншеї, огорожі з колючого дроту, газові атаки, снайпери, а також більш сучасні засоби ведення бою, які використовувалися під час Другої світової війни: радіолокаційні установки, автоматична зброя, танки, вогнемети і т. д.
- Два режими огляду - від першого і від третьої особи - доповнюють один одного; є можливість вибирати потрібний режим безпосередньо під час гри.
- Розрахована на багато користувачів гра через локальну мережу або Інтернет підтримує до шістнадцяти гравців і всі традиційні для 3D-симуляторів режими.

Мінімальні системні вимоги:
Система: Windows 95/98/Me/2000/XP
Процесор: Pentium III 600 МГц
Пам'ять: 128 Мб
Відео-карта: Direct3D-сумісний
Аудіо-карта: DirectX-сумісний
Жорсткий диск: 300 Мб

MD5: 014ed9372085fa970340c1d6dfd7edd

Інформація про гру:
Назва: Iron Storm / Коммандос: У тилу ворога
Жанри: Action (Shooter) / 3D / 1st Person / 3rd Person
Мова Інтерфейсу: Російський (текст)
Розробник: 4X Studio
Видавець: Wanadoo
Тип видання: Ліцензія
Пігулка: не потрібний
Формат файлу:. Iso
Платформа: PC
Розмір файлу: 686 Mb
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: