10:41 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Left 4 Dead 2 + Left 4 Dead 2: The Passing [v.2.0.1.9] (2009-2010/RUS/ENG/RePack by John)
Довгоочікуване продовження орденоносного кооперативного шутера «Left 4 Dead», визнаного багатьма виданнями кращою грою 2008-го року у своєму жанрі. На цей раз вам разом з друзями доведеться пробиратися крізь міста, болота і кладовища американського Півдня - від порту Савани до Нового Орлеана - в ході 5 великих кампаній.
Інформація про Гру
Рік випуску: 2009 - 2010
Жанр: Action / 3D / 1st persoon / Online
Мова інтерфейсу: Російська, Англійська
Мова озвучення: Російська, Англійська
Розробник: Valve
Видавництво: Valve
Розмір файлу: 4,57 GB

Опис Left 4 Dead 2:
Довгоочікуване продовження орденоносного кооперативного шутера «Left 4 Dead», визнаного багатьма виданнями кращою грою 2008-го року у своєму жанрі. На цей раз вам разом з друзями доведеться пробиратися крізь міста, болота і кладовища американського Півдня - від порту Савани до Нового Орлеана - в ході 5 великих кампаній. Ви граєте за одного з чотирьох виживших героїв, які мають широкий спектр усілякого зброї, як класичного зразка, так і удосконалених модифікацій. На додаток до вогнепальної зброї у вас буде можливість розібратися з мертвяки і по-свійськи, по-чоловічому, взявши в руки бензопилу, сокири або ж смертельну жахливу нищівну ... сковорідку! Так, тепер померлих нарешті-то є, чого боятися! Відтепер розкладається плоть теж пізнає страх!

Вам доведеться застосувати весь цей арсенал проти жахливих Особливих Інфікованих (або ж граючи за них в режимі Versus). Також ви зустрінетеся з «незвичайними» звичайними інфікованими, включаючи кошмарних мадменов (mudmen). Щоб зробити божевільний геймплей L4D ще більш несамовитим, «Режисер» (AI Director), штучний інтелект, відстежував ваші дії в оригінальній грі і коректували навколишнє середовище виходячи з цього аналізу, тепер досяг наступного рівня - 2.0! Відтепер він змінює погоду, популяцію зомбі, їх поведінка, різні ефекти і звуки виходячи з вашої поведінки ще більш ефективно. «Режисер» підлаштувати L4D2 під ваш стиль гри. Вам залишається тільки не забувати вчасно натискати на курок чи колошматити монстрятіну тим, що підвернулася під руку!

Опис Left 4 Dead 2 + The Passing DLC:
У четвер (22.04.2010), вийшов DLC The Passing для проекту Left 4 Dead 2. До його складу входить:
- Нова однокористувальницька і кооперативна компанія, в якій четвірка вижили з L4D2 зустрінеться з героями першої гри;
- Нові мультіплєєрниє режими гри, називаються Mutations; це набір різноманітних модів, сильно різноманітять ігровий процес; всього заплановано поява 20 мутацій - від режиму Realism Versus до Chainsaw Massacre, що дає гравцям бензопили з необмеженим запасом палива;
- Нова зброя: ключка для гольфу і М-60;
- Новий клас зомбі-боса (занепалі вижівшие);
- Нова версія AI - Director 2.0, яка дозволяє «режисерові» змінювати на свій розсуд погодні ефекти, переміщати об'єкти, змінюючи маршрут руху, збільшувати кількість ворогів, а так само довільно генерувати звукові ефекти, щоб гра справляла на гравця більше вражень.
Системні вимоги:
- Операційна система: Windows ® XP / Windows Vista
- Процесор: Intel Core 2 Duo 2.8 GHz or AMD Athlon X2 Dual-Core 5200 +
- Оперативна пам'ять: 1 Гб (Windows XP) / 1 Гб (Windows Vista)
- Місце на жорсткому диску: 9 GB / (11gb) Для установки
- Звуковий пристрій: сумісне з DirectX
- Відеокарта: сумісна з Direct X 9.0c, 256 Мб

Особливості RePack:
+ Включено доповнення The Passing
- Версія гри v.2.0.1.9
- Нічого не вирізане
- Нічого не перекодовано
- Запуск з ярлика на десктопі
- Запуск з ярлика в меню пуск
- Установка Доп. По - DirectX
- Ексклюзивний інсталятор
- Ексклюзивний AutoRun
- Додані зручні лаунчером для гри від Jonny (1.28) і Cilvay (2.5)
Автор ріпаку: John

Зміна ніку:
Відкриваємо файл Left 4 Dead 2/rev.ini і в полі PlayerName = Player замість Player пишемо свій нік, при виході зберігаємо.

Про файл:
Тип видання: RePack
Ліки: Не потрібний
Формат файлу:. Iso
Платформа: PC
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: