8:25 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Love Chronicles The Spell - Collector's Edition/Скачать Love Chronicles The Spell - Collector's Edition
Разом з принцом, якому сняться дивні речі, а також красуня-принцеса, ви вирушите в казкове королівство, повне містики і загадок. По дорозі вам зустрінуться мудрий старець і чарівне кленове дерево, які допоможуть відшукати необхідні приховані предмети й розгадати головоломки, щоб пробудити від чаклунських чар всіх жителів королівства і, в кінцевому підсумку, зняти з принцеси заклинання злої відьми. У грі присутня красива графіка, безліч міні-ігор, приємне музичне супровід, а також два режими на вибір: звичайний і просунутий, які відрізняються швидкістю заповнення підказки й позначкою пропуску міні-ігор, пошук ведеться за образом предмета.
У колекційне видання включені шпалери для робочого столу, вбудований ігровий гід, концепт-арт і бонусне завдання, у якому принц відправиться в нову пригоду, але незабаром після шаленого шторму зазнає корабельної аварії і виявиться викинутим на острів. Бонус буде доступний після проходження основної гри.

Примітка: за інформацією на сайті Big Fish Games - це неостаточна реліз. У повному варіанті гра з'явиться через 2-3 тижні. За їх словами, це видання для тих, кому не терпиться врятувати королівство.

Видавець: Big Fish Games
Жанр: Я шукаю, квест, головоломка
Мова: англійська
Ліки: не потрібний
Розмір: 124,49 Мб

Системні вимоги:
OS: Windows XP/Vista/7
CPU: 1.0 GHz
RAM: 512 MB
DirectX: 9.0 або вище


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: