10:49 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim & Majesty 2: Трон Арданов /Скачать Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim & Majesty 2
Продовження і розвиток кращих традицій прекрасної Majesty! Друга частина знаменитої фентезі-стратегії дбайливо переносить всі ключові моменти попередниці на сучасний технологічний рівень, зберігаючи при цьому неповторну атмосферу і неперевершений фірмовий гумор Majesty.
Який зв'язок між нічними кошмарами лорда Блеквайпера і загадковими палаючими у темряві очима? А хто ці маленькі зелені створіння? Чи можуть шамани бога Чуми зрівнятися силою з самими богами? Необхідність знайти відповіді на ці питання безумовно не покращить ваш сон, але зате подарує годинник захоплюючих битв з гоблінами, які наповнили землі Арданов. А хіба для Великого Короля існує кращий спосіб провести ніч? І це не все! Тепер Ваша Величність зможе створювати сценарії битв за власним смаком. Стати справжнім творцем Арданов, Сір!

Рік випуску: 2009/2010
Жанр: Strategy (Real-time) / 3D
Розробник: Ino-Co
Видавництво: Paradox Interactive

Системні вимоги:
Операційна система: Windows ® XP / Vista
Процесор: Intel Процесор з тактовою частотою 2 ГГц
Оперативна пам'ять: 1 гб
Відеокарта: Відеоадаптер класу не нижче, ніж GeForce 6800 GT з не менш ніж 256 Мб оперативної пам'яті і підтримкою PS 2.0
Звукова карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX ® 9.0с
Вільне місце на жорсткому диску: 1,4 Гб

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim

Особливості гри
* Одиночна кампанія Majesty 2 складається з чотирьох глав, кожна з яких, у свою чергу, містить те або інша кількість місій, проходити які можна в будь-якому порядку. Після того, як всі місії будуть пройдені, гравцеві відкриється фінальна історія (місія) голови, в якій відбудеться зустріч з одним із "босів" гри.
* Одерждав перемогу над босом, гравець відкриє для себе можливість перейти до наступної глави кампанії.
* Крім того, в грі є кілька карт для "швидкої гри" (тобто місій, що не входять в одиночну кампанію, тих, які можна проходити окремо) і кілька мультіплєєрниє карт.

Majesty 2: Трон Арданов

Особливості гри
- Кампанія «Повернення Грум-Гога», що складається з восьми місій.
- Королівський редактор - інструмент для створення сценаріїв.
- Нові вороги арданской корони.
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: