11:25 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Mirror's Edge [v.1.01] (2009/RUS/RePack)
У століття інформаційних технологій немає нічого простішого, ніж обмінятися потрібними відомостями. Адресату можна зателефонувати, написати електронний лист, відправити факс - варіантів маса. Проте жоден з них не підходить для обміну секретними даними в тоталітарному суспільстві Mirror's Edge. За допомогою численних агентів і хитромудрих пристроїв уряд ретельно контролює інформаційний потік, тому для обміну відомостями використовуються кур'єри, прозвані Бігуна.
Вас звуть Фейт (у перекладі з англійської - Віра), і ви - професійний Бігун. Ваша стихія - виблискуючі на сонці дахи хмарочосів, куди урядові агенти забрідають нечасто. Проте нинішня місія кардинально відрізняється від рядового замовлення. Вашу сестру звинуватили в злочині, якого вона не скоювала, а на вас оголосили полювання. Тепер сховатися не вдасться навіть високо над землею, тому залишається тільки одне - бігти!

Інформація про Гру
Рік випуску: 2009
Жанри: Action / 3D / 1st Person
Мова інтерфейсу: Російський
Мова озвучення: Російський
Розробник: EA Digital Illusions Creative Entertainment
Видавець: Electronics Arts
Розмір файлу: 4,02 GB

Особливості гри:
- Рух. Для досвідченого трюкача даху декількох ближніх будівель зливаються в один майданчик - потрібно лише грамотно використовувати переваги місцевості. Стрибайте, ковзаєте, відштовхуйтеся від стін, ходіть на руках, перекидатися, підтягуйтеся, тікайте! Вас чекає ризикований паркур на висоті в декілька сотень метрів - постійний ризик повалитися вниз лоскоче нерви і заганяє душу в п'яти.
- Занурення. У Mirror's Edge немає гравця і його героя, є тільки ви - дівчина на ім'я Фейт, стрімголов біжить по дахах. Унікальна анімація і вигляд від першої особи забезпечують небувале занурення в іншу реальність. Ви відчуєте під руками шорсткий бетон, відчуєте, як штовхне в ноги тверда поверхня після вдалого стрибка. Світ захитається перед очима, коли ви повиснемо на перекладині над безоднею, і конвульсивно здригнеться, якщо не зумієте ухилитися від кулі. Поглянувши з дахів вниз, ви забудете про те, де знаходитеся на самому справі, і станете тремтіти від страху, поки адреналін розходиться по організму.
- Битва. Вас спробують зупинити, але спритність, уважність і першокласна реакція допоможуть подолати всі труднощі. Ухиляйтеся від куль, вислизає від ударів, зламаєте супротивників раптовими випадами, заманюйте їх до краю даху і відправляйте вниз! Заволодівши їх зброєю, ви зможете захистити своє життя в перестрілці.
- Звільнення. Ви - Бігун від бога, обдарований рідкісною здатністю. Ви сходу помічаєте всі предмети оточення, які можуть виявитися корисними у черговому трюку. Завдяки настільки корисного навичці, ви легко пов'язуєте окремі стрибки і перекиди в гармонійну серію граціозних маневрів. Біжіть вперед, не зупиняючись, і подорож перетвориться на захоплюючий кидок по виблискуючих дахах назустріч свободі!

Системні вимоги:
- Операційна система: Windows ® XP / Windows Vista
- Процесор: Intel Core 2 Duo 2.8 GHz or AMD Athlon X2 Dual-Core 5200 +
- Оперативна пам'ять: 1 Гб (Windows XP) / 1 Гб (Windows Vista)
- Місце на жорсткому диску: 7 GB
- Звуковий пристрій: сумісне з DirectX
- Відеокарта: сумісна з Direct X 9.0c, 256 Мб
Особливості RePack:
- Вирізані всі мови окрім російської
- Нічого не перекодовано
- Мануал Мульті9 мовний
- Установка 10 хвилин
- Ушитий патч 1,01
- Інтегрована таблетка від RELOADED
- Запуск з ярлика на десктопі
- Запуск з ярлика в меню "Пуск"
- Запуск з ярлика чітко в папці гри (сам ехешнік в Binaries)
- Оновлення ДопПО
- У створенні ріпаку брав участь Panch [o]

Про файл:
Тип видання: RePack
Пігулка: не потрібний
Реліз група: RG ReCoding
Формат файлу:. Iso
Платформа: PC
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: