10:48 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Покахонтас / Pocahontas (2007/Rus)/Скачать Покахонтас / Pocahontas (2007/Rus)
Покахонтас, донька індіанського вождя одного племені, яка жила звичайним розміреним життям у своєму селі. Але в один із днів до Американським берегів приплив дуже великий корабель, повний блідолицих європейців, яким потрібно було тільки золото. Між європейцями та індіанцями відразу почалася ворожнеча. Чи зможе влада любові Покахонтас розтопити лід ворожнечі, оселилася в серцях двох різних народів? Це незабутнє пригода для самих маленьких гравців, що вимагає уважності і творчого підходу.
Разом з індіанської дівчинкою на ім'я Покахонтас вони відправляються на пошуки пригод, для того щоб відшукати відповіді на всі запитання й рішення головоломних завдань.
Які ж секрети приховує в собі чарівна крамниця шамана? Чи так уже важко впоратися з випробуванням ради мудреців? Куди зникли фарби художника? Що насправді зберігається в шафах у Покахонтас? Море цікавих сюрпризів таїть історія про індіанської дівчинки. Хочеш знати яких? Качай цю чудову гру!

Особливості гри Покахонтас:
- Велике пригода Покахонтас в індіанської селі, лісовій гущавині та мальовничому поселенні - сюрпризи і таємниці всюди!
- Індійські мудреці чекають героїв, що зважилися пройти дуже складне випробування. Нікому не буде послаблень, тут важливі тільки знання і вміння. Отримати "Сертифікат Соколиного ока" - все одно, що подвиг зробити!
- Повтори англійська з Джоном Смітом! Перевір свою ерудицію, увагу і знання англійської мови!
- У крамниці шамана щось вариться. Котел чарівний - значить, це не суп. У цій крамниці будь-хто може зварити еліксир любові або сонячне зілля. Змішуючи інгредієнти, не забувайте про обережність!
- Пора вдихнути життя в безбарвні картинки! У поселенні з'явився справжній художник! Бери пензлик і разом з майстром створи свій шедевр!
- Шафи, повні сюрпризів, забиті костюмами та своїм нашийником, чекають приведення в порядок! Уявляєш, які можливості відкриваються перед тобою? Не стримуй своєї уяви, створи дивні й вражаючі вбрання!

Мінімальні системні вимоги:
- Windows All
- Процесор: Pentium III 500 МГц
- Пам'ять: 128 МБ
- Відеокарта: 1 МБ, DirectX 8.0
- Аудіокарта: Сумісна з DirectX 8.0
- Вільне місце на ЖД: 350 МБ

Рік випуску: 2007
Жанр: Квест, Логічні
Видавець: AidemMedia
Мова: Російська, Український
Файл: образ диска (iso)
Ліки: Cracked
Розмір: 409 МБ

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: