11:17 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Prince Of Persia: The Two Thrones (2006/RUS/RePack)
Його Високість, воїн, загартований у боях, разом з знайденої коханої, Кайліной, повертається з Пісків Часу у Вавилон. Однак, замість довгоочікуваного світу, він знаходить свою батьківщину в жалюгідному стані - країна розорена війною. Принц захоплений супротивниками, і Кайліне не залишається нічого іншого, як пожертвувати собою і випустити на свободу Піски Часу, щоб врятувати коханого.
Його Високість вибирається на свободу, і пускається в перегони по вулицях рідного міста, проте незабаром виявляє, що попередні битви не пройшли безслідно, і породили Темного Принца, чий дух поступово заволодіває нашим героєм ... Проте, закручений сюжет - не основне нововведення гри. Головною стравою стане наявність двох головних іграбельних персонажів, двох Принців, кожен з яких не тільки відрізняється зовні, але і володіє власною зброєю, прийомами, різними бойовими стилями і світоглядом. Вибір способів боротьби цілком за вами.

Інформація про Гру
Рік випуску: 2006
Жанр: Action (Slasher) / 3D / 3rd Person
Мова інтерфейсу: Тільки Російський
Розробник: Ubisoft Montreal
Видавництво: Ubisoft Entertainment
Розмір файлу: 1.14 GB

Особливості гри:
- Грайте за двох різних персонажів, кожен з яких володіє різними уміннями і володіє індивідуальною зброєю. У вашому розпорядженні безліч унікальних прийомів ближнього бою для знищення незчисленних полчищ противника. Також ви зможете схопити і задушити ворога здалеку, використовуючи Daggertail, або вразити його одним єдиним ударом, непомітно підкравшись і напавши із спини.
- Використовуйте навколишнє оточення в свою користь. Боріться з недругами на небезпечних дахах, пробирайтеся по кривих заплутаних вуличках, влаштовуйте в темних переходах засідки. Володіючи владою над Пісками Часу, ви зможете битися з ворогами, уповільнюючи і перемотуючи час назад. Крім того, ви отримаєте і нові можливості, що даруються Пісками Часу.
- Драматичний сюжет, повний несподіваних поворотів, триматиме вас в напрузі до самої розв'язки. Покажіть, на що ви здатні, в цій пригоді, повній адреналіну, пристрасті і шокуючих відкриттів.
- Гра являє собою унікальну суміш жанрів і майстерно поєднує в собі стрімкі поєдинки і оригінальні головоломки.

Системні вимоги:
Мінімальні вимоги: CPU 1 GHz, 256 Mb, 32 Mb Video
Рекомендовані вимоги: CPU 1.5 GHz, 512 Mb, 128 Mb Video

Особливості RePack:
- Офіційна російська версія гри.
- Гра встановлювалася, ставилися патчі, NoCD.
- Потім вся папка стискалася WinRar'ом в архів, що саморозпаковується.
- Долучення невеликий VBS скрипт, який визначає директорію, в яку ви встановили гру, і пише потрібні дані до реєстру автоматично після розпакування файлів.

Про файл:
Тип видання: RePack
Ліки: Не потрібний
Формат файлу:. Exe
Платформа: PC


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: