0:25 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Serious Sam.Antology (2010/RUS)/Скачать Serious Sam.Antology (2010/RUS)
Крутий Сем: Перша кров
Serious Sam переносить нас у недалеке майбутнє, століття міжзоряних подорожей. Однак майбутнє це далеко не безхмарно - у глибинах космосу ховається ЗЛО, реінкарнація останнього з Давніх, сумно відомого безсмертного на ім'я Ментана. Мета негідника Ментана - повне знищення земної цивілізації, що він уже й виконав з десятком інопланетних рас забави заради.
Проте цього разу він зіткнеться не з ким-небудь, а з ветераном спецназу на прізвисько Крутий Сем, якому вдалося скористатися секретною зброєю зниклої цивілізації з Сіріуса і відправитися в далеке минуле, доісторичний Єгипет. Саме там Сем повинен знайти минулої інкарнації Ментана і ліквідувати її, до того як Ментана стане безсмертним і всемогутнім.

Особливості гри:
- Поглиблений 3D-движок
- 15 масштабних рівнів
- Можливість гри як від першого, так і від третьої особи
- Динамічний геймплей
- Сотні кошмарних ворогів
- Підтримка багатокористувацького режиму
- Вбудований редактор карт

Крутий Сем: Друге пришестя
Дія гри на цей раз не обмежується рамками одного регіону: крім Південної Америки, разом з Семом гравцеві вдасться побувати у Вавилоні і в середньовічній Європі.

Воювати можна буде всіма тими ж видами зброї, що і в першій частині, плюс до них додасться ще три нових: вогнемет, снайперська гвинтівка і бензопила. Бензопила - зброя потужне та ефективне, що використовує той же паливо, що і вогнемет. А вогнемет, як і в будь-якому шутере, буде просто забійної сили.

Особливості гри:
- 3 нових типу ландшафту (Південна Америка, Вавилон, Середньовічна Європа)
- 3 нових види зброї
- 20 нових карт в многопользовательском режимі
- Оригінальне звуковий супровід

Крутий Сем: Третє пришестя
У пошуках Книги Мертвих - це продовження захоплюючого екшену про пригоди невтомного Сема Стоуна. Сюжет гри є продовженням подій кінофільмів Мумія. Після другого повалення жерця Імхотепа Книга Мертвих Ам-Дуат десятиліттями святкувала в фамільному замку О `Коннелл.
Але тепер Ам-Дуат (книга мертвих) викрадена і відвезений в Єгипет тими, хто задумав знову повернути до життя давньоєгипетського жерця. Якщо третя спроба воскресіння Імхотепа увінчається успіхом, то він стане непереможний.
Тільки Серйозний Сем зможе пройти лабіринтами пірамід і древніх усипальниць. На його шляху встануть орди демонів і нежиті, які, відчувши наближення темного пана, повиповзали зі своїх гробниць і дрімучих підземель. Отвоюйте у супостатів книгу Ам-Дуат, інакше все людство опиниться у владі ожилих мерців.

Особливості гри:
- Поглиблений 3D-движок
- 15 масштабних рівнів
- Можливість гри як від першого, так і від третьої особи
- Динамічний геймплей
- Сотні кошмарних ворогів
- Підтримка багатокористувацького режиму
- Вбудований редактор карт
- Величезне кількість загадок
Крутий Сем: Бастіон темряви
Широкі можливості движка від "Croteam" у сукупності з можливістю створення модів і популярністю серіалу про Сема підстьобнули незалежних розробників до створення додатків до цієї чудової гри. "Бастіон пітьми", створений якимсь Leo - це, по суті, нова кампанія, яка містить три досить великих рівня: "Damned Tower", "Nightmare Tower" і "Mysterious Tower", які, тим не менше, при гарній техніці гри можна пройти за кілька годин.
Потужна зброя в "Бастіон пітьми" Сем отримує дуже швидко - буквально через 20 хвилин гри можна схопити улюблений багатьма ракетомети і розправиться з першим босом. Босами цими автор нашпигував свої карти досить щільно, але життєві показники у цих тварюк порівняно невеликі, тому майстерною битви на зразок битви з УГГ-Заном не вийде - місцеві супротивники знищуються досить просто.

Геймплей, так само, як і движок, і графічні краси практично не змінилися. І, незважаючи на періодично зустрічаються цікаві ефекти, на зразок lenz-flare в стилі ще не забутого остаточно "Motorhead" або повільно опускається стелі-преса, все це ми вже не раз бачили. В принципі, карти зроблені дуже непогано, якісно, проте від класичної "семовской" структури їх мало що відрізняє. Загальний підхід тут відомий - приміщення, купа противника, тотальне мочилово, кілька кроків до наступного приміщення, де все повторюється. І так до кінця гри. З явних мінусів планування карт варто вказати не завжди вдало розташовані точки появи супротивника - часто видно, як монстри з'являються з нізвідки, а також невірно виставлені параметри напрямку погляду свіжоматеріалізовану ворогів, в результаті чого тупо стоять спиною до Сема тварі - явище досить часте ...

Особливості гри:
- Зовсім новий сюжет
- 3 нових види зброї
- Кілька нових карт в многопользовательском режимі
- Оригінальне звуковий супровід

Крутий Сем 2
Крутий Сем 2 - продовження зубодробильної action'a від компанії Croteam, розроблене з використанням нового «движка» і сучасних графічних технологій. Крім приголомшливої якості зображення і карколомних спецефектів, Serious Sam 2 має рядом нововведень в області ігрового процесу, серед яких окремо варто виділити мотоцикли і джипи, які можна використовувати для пересування по рівнях. Основна ідея гри залишилася практично без змін, тому готуйтеся до продовження кривавої м'ясорубки з легіонами інопланетних загарбників.

Гармати крутіше! Вороги страшніше!! Адреналіну більше!

Особливості гри:
- Ремейк популярної серії
- Зубодробильні сутички з купою нових мутантів
- Море нової зброї
- Підтримка 3D - vision
Системні вимоги:
* Система: Windows 2000/XP;
* Процесор: 1,5 ГГц;
* Пам'ять: 256 Мб;
* Відео-карта: сумісний з DirectX 9;
* Аудіо-карта: сумісна з DirectSound;
* Жорсткий диск: Мб вільного місця;
* DirectX 9

Рік випуску: 2010
Жанр: Action (Shooter) / 3D / 1st Person
Розробник: Croteam
Видавництво: 1C

Тип видання: піратка
Мова інтерфейсу: тільки російський
Мова озвучення: російська
Пігулка: Не потрібно
Розмір: 4,08 Gb
- Зубодробильні сутички з купою нових мутантів
- Море нової зброї
- Підтримка 3D - vision
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: