10:44 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Settlers 3 (1998/PC/RUS)
Назва: Settlers 3
Жанри: Strategy
Мова Інтерфейсу: Російський
Рік випуску: 1998
Розробник: Blue Byte
Видавець: Blue Byte
Розмір файлу: 244.76 Mb
Платформа: PC

Як ви вже зрозуміли, Settlers III - це продовження ігор Settlers: Serf City (1992 р.) і SettlersII: Veni, Vidi, Vici (1995 р.). Як і в попередніх іграх, вам потрібно, вміло розпоряджаючись економікою свого народу, завоювати території супротивника.

Що ж змінилося, в SettlersIII? Перш за все графіка, промальовування, звук і інтерфейс, тобто практично весь зовнішній вигляд гри. Також з'явилися деякі нововведення: немає більше головного замку (в який все сновигали, складаючи матеріали, їжу та інше барахло); зникли незручні дороги і носильники тепер самі вибирають шлях; можна самостійно керувати солдатами й робітниками (виключаючи носильників); з'явилося безліч нових будівель, а старі дещо видозмінилися. Одним словом, грати стало інтересней.ОСНОВНИЕ ПОНЯТТЯ, ТАКТИКА ЗАБУДОВИ

У кожній місії вам дається острів, на якому крім вас затишно розташувався ваш супротивник. Мета всіх місій одна - завоювати території супротивника.

Практично кожна місія або сценарій починаються однаково: ви здобуваєте основні ресурси для будівлі будов (камінь, дерево); потім розширюєте свою територію і будуєте резиденції; після цього можете приступати до видобутку додаткових ресурсів (залізо, вугілля, золото та інше) і розвитку харчової індустрії (хліб, м'ясо, риба); наступний ваш крок - виробництво знарядь праці і зброї; тепер, коли ви вже досить твердо стоїте на ногах, продовжите захоплення нових територій, зводите додаткові будови і використовуйте магію.

Системні вимоги:
-100 MHz Pentium ®
-32 MB RAM
-2 MB Відео (DirectX-сумісна)
-200 MB на гвинті
-2x-CD-ROM
-Windows ® 95 або Windows ® 98 або Windows ® XP
-DirectX 6.0Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: