10:46 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Shrek: Game Land Activity Center (2001/RUS/ENG)
Рік випуску: 2001
Жанр: Arcade / Logic / Compilation
Розробник & Видавництво:
Платформа: PC
Дата виходу: у жовтні 2001 р.
Дата виходу в Росії: 2001 р.
Розробник: TDK Mediactive
Видавець: Activision Value Publishing
Видавець в Росії: н \ д

Тип видання: піратка
Реліз група: Російський Проект
Таблетка: Не потрібна
Інформація для відновлення: 3%
Мова інтерфейсу: РОСІЙСКA, Англійська
Розмір: 490 Mb

Опис:
У загальній складності пропонується сім забав різного ступеня мозкового напруги. Усього потрошку - ігри в слова, в картинки і в веселі нотки присутні в повному обсязі.

Word Find

Популярна різновид кросвордів, потроху входить і в наш побут. Велике поле суцільно заповнене літерами, літерами, літерами ... хаос цілковитий. Але не все так сумно. Насправді десь у надрах цього болота заховано чимало цілком зв'язкових англійських слів, що й необхідно відшукати.

Sliding Tiles

Старі добрі "п'ятнашки". Замість цифр - фрагменти картинки на лицарсько-людожерської тему. Ну так не мені вам пояснювати, все це ми вже не раз бачили, і не раз ще побачимо.

Picture Mixer

І знову виє сирена в ночі, піднімаючи нас на боротьбу за блага трудового народу. Знову трудимося на ниві відновлення цілісності творів графічного мистецтва, правда, правила не такі жорсткі. Перед нами вже не "п'ятнашки", а подібність звичайного пазла з дуже скромним кількістю фрагментів. Склади картинку з квадратиків, і тобі буде Щастье.

Bug Splat

Приємна і простенька аркадка. Дія відбувається на обідньому столі Шрека, за яким туди-сюди-назад марширують стада суворих комах ("по сорочці, носків і кальсони таргани бредуть напівсонно"). Їх слід тиснути, мочити і елімінувати всіма доступними способами. Втім, способів у Шрека всього два: ліва і права ручищами. Так, при знищенні шкідників вкрай бажано не чіпати слимаків. Вони ще знадобляться.

Ogre Maze

Дана забава оживляє в моїй пам'яті золоте дитинство, яке пройшло під покровом сторінок дитячого "Плейбоя" - журналу "Веселі картинки". Вже дуже я, знаєте, лабіринти тамтешні любив. Хлібом не годуй, дай провести якогось козла до капусти або Буратіно до Мальвіни. А тут ось доведеться вести Шрека до виходу.

Criss Cross

Черговий кросворд, цього разу більш-менш класичний. Розкидаємо слова із запропонованого списку по сітці і йдемо пити чай. Або ще чого-небудь.

Melody Match

Божжже ж ти мій, кого я бачу! Та сама пташка співоча, пташка дрібна, якої в мультфільмі була уготована така сувора доля. Тут же нам не доведеться знущатися над бідним пернатим, навпаки, це пернате буде знущатися над нами, змушуючи повторювати свою пісеньку на імпровізованому лісовому ксилофоні з гілок і трісок. Зате якщо ми будемо вести себе добре, пташка сама знесе нам яєчко, і не просте, а золоте.

Системні вимоги:
XP
Pentium III 800Mhz, 256Мб ОЗУ, 32Мб DirectX 8-сумісна відеокарта, Windows 98/ME/2000/XP, DirectX 8-сумісна звукова карта
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: