7:50 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Silent Hunter 4 Вовки Тихого Океану/Скачать Silent Hunter 4 Волки Тихого Океана
У даній збірці представлена гра Silent Hunter 4: Вовки Тихого Океану і доповнення Німецька кампанія.

Охотьтесь, ховайтеся і повбивайте ... Адже ви - командир однієї з підводних човнів ВМС США, що перебуває на бойовому чергуванні в смертельних водах Тихого океану під час Другої світової війни.
Silent Hunter - мабуть, найкращий морський симулятор десятиліття повертається до витоків серії разом з неперевершеною по реалістичності графікою, захоплюючим і лютим геймплеєм, а також інноваційною системою управління і розвитку команди.
Розроблений студією, яка створила Silent Hunter 3, «короля симуляторів підводних човнів» на думку більшості ігрових видань, новий Silent Hunter подарує гравцям неперевершений геймплей і справжнє задоволення від управління підводними судами Другої світової!
Жанр: симулятор
Мова інтерфейсу: російська
Рік випуску: 2008
Розробник: Pandemic Studios
Видавець: Electronic Arts
Тип видання: ліцензія
Платформа: ПК
Ліки: не потрібний
Розмір: 4.8Gb

Особливості гри "Silent Hunter 4: Вовки Тихого Океану":
Масштаби голлівудського блокбастера: реалістична графіка і карколомні спецефекти створюють захоплюючий і видовищний геймплей. Стати свідком цієї підводної війни завдяки неймовірній історичної достовірності й увазі до деталей.
Чарівний сеттинга: вас чекає Тихий океан Другої світової з більш ніж 75 зразками бойової техніки, починаючи від підводних човнів класу Гато і крейсера Ямато і закінчуючи літаючої човном H6K.
Інноваційна система керування командою: заробляйте бали досвіду і стежте за постійним підвищенням професіоналізму членів вашої команди. Зробіть ваших людей найбільш ефективною зброєю на Тихоокеанському театрі бойових дій!
Захоплюючий режим одиночної гри: різні бойові завдання та події разом з унікальними нагородами роблять кожну нову компанію не схожою на попередню. Командуйте субмаринами ВМС США і просуватися службовими сходами в якості офіцера ВМС в режимі кар'єри чи «нирніте» в режим «швидкого битви».
Новий он-лайн режим суперництва: об'єднайте сили з 8 вашими друзями для гри по LAN або з 4 для гри по Інтернет в кооперативному режимі або в режимі суперництва.
Масштабований рівень складності. Можливість вибирати рівень складності дозволить гравцям знайти тонкий баланс між грою і реалізмом.
Легкість керування: поліпшений інтерфейс дозволить управляти субмариною і контролювати хід бою з неперевершеною раніше легкістю.

Особливості доповнення "Silent Hunter: Вовки Тихого океану - Німецька кампанія":
Використовуйте японські військово-морські бази регіону: Пінанг, Сінгапур, Батавія і Сурабая.
Викликайте авіаційну і військово-морську підтримку, щоб впоратися з переважаючими силами противника.
Командуйте підводним човном - і заслужите славу героя підводного флоту!
Нова система поліпшень, нові розвіддані, нові навігаційні карти та багато іншого ...

Системні вимоги:
Операційна система: Microsoft Windows 2000 / XP / Vista
Процесор: Intel Core 2 DUO 2,4 ГГц
Оперативна пам'ять: 1024 Мб
Відеокарта: nVidia GeForce 7800 (Pixel Shader 3.0)
Звукова карта: сумісна з DirectX 9.0
Місце на жорсткому диску: 6 Гб
Клавіатура, миша

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: