11:19 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити SiN Episodes: Emergence (2006/PC/RUS)$IMAGE1$
Назва: SiN Episodes: Emergence
Жанри: Action
Мова Інтерфейсу: Російський
Рік випуску: 2006
Розробник: Ritual Entertainment
Видавець: Ritual Entertainment
Розмір файлу: 1.07 Gb
Платформа: PC

Полковник Джон Р. Блейд - командир легендарного силового підрозділу Hard-Corps Security Force в місті Фрипорт. Ось уже кілька років Блейд намагається звести рахунки з Елексіс Сінклер, геніальної, але порочною дочкою мільярдера, що очолює біотехнологічну корпорацію. Тепер, коли Елексіс досягла самих вершин влади і збирається переробити все людство під свій збочений смак, приходить час для жорстких і рішучих дій.

> Гра зроблена на технології Source. Гра «Епізоди Гріха: Прояв», створена на тому ж движку, що і Half-life ® 2, володіє чудовою графікою і реалістичною фізичною моделлю, що стала невід'ємною частиною ігрового процесу.
> Пориньте в інтерактивне ігрове оточення. Використовуйте по повній можливості фізики, зламувати .. комп'ютерні термінали, вивчайте ігровий світ, що живе за своїми законами.
> Унікальна система підстроювання складності гри (Personal Challenge System) автоматично допоможе вирішити важкі ігрові завдання недосвідченим користувачам.
> По-справжньому піклуються про свою шкуру вороги, що реагують на кожен ваш вчинок. Стріляйте, бийте прикладом, ведіть вогонь з підствольника або кидайте ручні гранати - на всі дії вороги відреагують.
> Гра включає оригінальні версії гри і її багатокористувацькі додатки.

Системні вимоги:
-Операційна система: Windows 9x/2000/ME/XP
-Процесор: Pentium III 1000Мгц
-Оперативна пам'ять: не менше 256 Mb RAM
-3 Гб вільного дискового простору
-DirectX ® 9.0c
-Відеокарта: не менше 64 MBЗавантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: