10:36 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Tokimeki Check-in!
Традиційні японські готелю, відомий як "Ryokan", прекрасні місця, щоб насолодитися спокійній вітер через японської сосни, купаються в традиційних японських гарячих джерел і знайти справжній дух японської душі. Це також чудове місце, щоб знайти романтику і пікантні задоволення!
Ви Такаюкі Yamano, не бажають оператора Yamano Inn, який ви прийняли за вами від батьків, після закінчення коледжу. Середній японської молоді, яка більше, ніж трохи ледащо, ти хотів більше всього на світі отримати від готелю, де ви виросли, а тут ви. Це важка робота, але ви не проти, щоб навколо вашого друга дитинства Ayumi і палкий, але милий Макото, які працюють із тобою в готелі.
У вас немає часу для стогнала, так як кожен день зайнятий один на Yamano Inn. Сьогодні вранці, 3 прекрасні гості прибудуть з Токіо, додавши ще більш сексуальною повороти в цій обурливою історії. Маючи стільки красивих дівчат навколо тебе ніяких сумнівів призводить до деякого сексуального збудження, і ви ніколи не змогли встояти перед бажанням заглянути в небесних тіл користуватися ванною в гарячих джерелах. Але, коли прекрасні ангели навколо вас потрапити в настрій, можливо, настав час внести деякі красиву музику.
Фантастичні і вельми відомий ігровий Bishoujo пригод з натовпу, Tokimeki чек-ін! є багатопрофільним нескінченною грою з 10 різними прекрасні дівчата, і 17 різних закінчень прийняти виклик. Доступні у вигляді 2-CD ROM shrinkwrapped гри або зручний Internet Download Edition, Tokimeki чек-ін! функції відмінним геймплеєм з повним голосом, з допомогою оригінальних високоякісних японських актрис голос! З деякими з найкрасивіших комп'ютерної графіки ніколи не бачив, Tokimeki чек-ін! все більше спеціальних тому що це 100% цензурі, дозволяючи Вам насолоджуватися еротичні історії, як вона повинна була бути користувався. Один з найбільших Bishoujo ігор коли-або перенесений на англійській мові!
Примітка по Windows XP / Vista Сумісність для цього назву: опція MIDI музику можна уповільнити гру вниз в Windows XP. Рекомендується використовувати CD-DA (повний звук CD) музика варіант з тим, що гра грає на нормальній швидкості, яка звучить краще, ніж музика MIDI в будь-якому випадку.

Сумісність з ОС і системні вимоги
Windows 95, 98, Me, 2000, XP, Vista 32 (64 Vista в даний час не підтримується)
600 Мб на жорсткому диску, 32 МБ пам'яті, Pentium II або вище рекомендується процесор, DirectX сумісна відео і звукової карти.
Розмір: 214 Mb
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: