4:41 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Universe at War: Earth Assault (RUS/ENG/Repack by R.G. ReCoding)
Прийміть командування однієї з трьох унікальних фракцій і визначте долю людства. Ставши на його бік, ви можете врятувати Землю, а вибравши табір прибульців - стерти її на порошок. На полі бою необоротно руйнується кожен предмет, тому, одного разу спаливши місто дотла, ви вже не побачите його процвітаючим - на місці мегаполісу назавжди залишиться згарище. Ставки в цій епічної війні високі як ніколи, і ризикнув взяти в ній участь кидає виклик самій Смерті. Багато років люди гадають, самотні вони у всесвіті. Безліч гіпотез припускає існування інших розумних істот, ще більше - спростовує. Але якщо на інших планетах є свої високорозвинені цивілізації, то хто вони - прибульці? Мудрі наставники, які бажають людям тільки добра, або безжальні загарбники, за допомогою своїх технологій підкоряють собі всі інші види? Земля, випадково зробила ареною в міжгалактичної боротьбі, знаходиться на межі знищення. Шансів врятувати планету стає все менше з кожним днем. Таке початок науково-фантастичної стратегії Universe at War: Earth Assault від творців Star Wars: Empire at War.
Жанр: strategy (real-time), 3D
Рік випуску: 2007
Рік локалізації: 2009
Мова інтерфейсу: російська
Мова озвучення: англійська
Розробник: Petroglyph Games
Тип видання: repack
Ліки: не потрібний
Платформа: ПК

Особливості ігри:

Неймовірна стратегічна глибина. Universe at War: Earth Assault поєднує два режими. Збір ресурсів, організація армій і управління територіями відбуваються на стратегічному рівні і не вимагає поспіху. Але як тільки ваші війська перетинають ворожу кордон, починається стрімка тактична партія, успіх у якої залежить від уміння швидко приймати рішення і орієнтуватися в бойовій обстановці.

Вихід є завжди. Навіть із самих складних ситуацій можна видертися з найменшими втратами. Наприклад, при чисельній перевазі ворога доречно викликати підкріплення, а якщо вільних сил не залишилося, то не соромно буде і відступити з поля бою.

Повний контроль над ситуацією. Кожна зі сторін може бути повністю перетворена за бажанням гравця. Зброя і спеціалізація військ легко змінюються прямо на лінії фронту, а дерево технологій адаптується під поточні потреби.

Руйноване оточення. Ніщо не встоїть під градом куль, снарядів і ракет. Все, починаючи від маленького будиночка і закінчуючи величезним мегаполісом, можна знищити, спалити, перетворити на пил.

Унікальні війська. Забудьте про непоказних танках і повільної піхоті, у війні майбутнього все вирішують високі технології і розміри. Деякі роботи настільки величезні, що звичайна техніка порівняно з ними здається іграшковою.

Зоряні герої. У кожної армії є свій видатний полководець. Він володіє здібностями та навичками, недоступними супротивникам.

Зручне управління. Інтерфейс надає максимально докладну інформацію про становище на фронті. При цьому він не захаращує екран, дозволяючи насолоджуватися феєричними баталіями у всій їх красі.

Боріться один з одним. Universe at War: Earth Assault містить кілька нових для жанру режимів колективної гри.

Системні вимоги:

Операційна система: Windows XP

Процесор: з тактовою частотою 2,5 ГГц

Оперативна пам'ять: 1 Гб

Відеокарта: з пам'яттю 128 Mб

Звукова карта: сумісна з DirectX ® 9.0с

Місце на жорсткому диску: 6,5 Гб

Клавіатура, миша

Особливості ріпаку:

Нічого не вирізане

Нічого не перекодовано

У гру вшитий останній патч № 3

Live на місці

Час установки ~ 20-30 хв
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 1
1  
напишить мені будь-ласка на е-мейл, як вибрати російську мову в universe at war.

Ім`я *:
Email *:
Код *: