0:05 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Вуличний боєць 4 / Street Fighter 4 (2009/RUS/RePack)/Скачать Уличный боец 4 / Street Fighter 4 (2009/RUS/RePack)
Рік випуску: 2009
Жанр: Arcade (Fighting)
Платформа: PC
Розробник: CAPCOM
Видавець: CAPCOM
Тип видання: RePack
Реліз група: RG Repackers
Таблетка: не потрібний
Мова інтерфейсу: Російський
Розмір: 2.22 GB

Опис:
Що може об'єднувати людей, що відрізняються зовнішнім виглядом, характером, темпераментом і навіть расою? Небагато: прекрасна фізична форма, прекрасне знання самих різних бойових мистецтв і наявність ворога, якого треба знищити. Запекла боротьба кращих воїнів світу за чемпіонський титул в турнірі Street Fighter закінчилася рік тому. Вулична життя йде своєю чергою. І тільки майже непомітні і, здавалося б, не пов'язані один з одним події зрідка порушують загальну спокій, будучи вісниками чорних змін: прийдешнього панування наркомафії і торговців зброєю.

Street Fighter IV зберіг всі плюси попередніх версій, які полюбилися мільйонам гравців: сотні бійок, що проходять у двомірному режимі, безліч індивідуальних особливостей героїв і багатий вибір багатокористувацьких режимів. Файтінг вийшов на новий графічний рівень. Герої набули форми, зовнішність і пластику справжніх майстрів єдиноборств. Навколишні ландшафти збагатилися безліччю деталей і фарб. Зберігши запал і темперамент попередників, Street Fighter нового покоління став ще динамічніше і цікавіше.

Особливості:
• Сивина в бороду: Street Fighter IV зберіг всі плюси попередніх версій, полюбилися мільйонам гравців: сотні бійок, що проходять у двомірному режимі, безліч індивідуальних особливостей героїв і багатий вибір багатокористувацьких режимів.
• Біс в ребро: файтинга вийшов на новий графічний рівень. Герої набули форми, зовнішність і пластику справжніх майстрів єдиноборств. Навколишні ландшафти збагатилися безліччю деталей і фарб. Зберігши запал і темперамент попередників, Street Fighter нового покоління став ще динамічніше і цікавіше.

Мінімальні Системні вимоги:
* Операційна система: Windows XP/Vista/7
* Процесор: Intel Pentium4 2.0GHz або аналогічний
* Пам'ять: 1 Гб
* Відеокарта: NVIDIA GeForce 6600 або ATI Radeon X1600 з 256MB пам'яті і підтримкою шейдерів третьої версії
* Аудіокарта: Сумісна з DirectX 9.0c
* Вільне місце на ЖД: 10 ГБ

Особливості Repack:
Нічого не вирізане
Відео перекодировано на 70%
Ексклюзивний інсталяторЗавантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: