4:47 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Zeus: Master of Olympus (2000/PC/RUS)
Назва: Zeus: Master of Olympus
Жанри: Strategy
Мова Інтерфейсу: Російський
Рік випуску: 2000
Розробник: Impressions Games
Видавець: Sierra Entertainment
Розмір файлу: 556.17 Mb
Платформа: PC

У цій грі вам належить відвідати античну Грецію - країну Геракла і Ахіллеса, Гомера і Езопа, Арістотеля та Архімеда. Ви станете правителем поліса - міста-держави, подібного легендарним Афінам і доблесної Спарті. Ви будете будувати храми і закликати героїв, вирощувати оливи і підкоряти чужі країни, боротися з чудовиськами і приносити жертви богам ... Шлях правителя довгий і важкий, але нагородою для найбільших стане пам'ять, яка живе в серцях людей. Хай береже вас Зевс - володар Олімпу!

Особливості гри:
- Більше 40 епізодів. Від подвигів Геракла і Троянської війни до підстави Афін і битви з Мінотавром - оспівані у віршах події давнину відкриються перед вами в новому світлі; більше того, ви будете їх безпосереднім учасником.
- Міфи та легенди Еллади. Всемогутні боги, великі герої і грізні чудовиська можуть стати смертельними ворогами або вірними союзниками великого правителя.
- Повнота влади. Податки, торгівля, освоєння нових земель, культура, мистецтво, навіть чвари з сусідами - ви зможете безпосередньо керувати будь-якими аспектами міського життя.

Системні вимоги:
- Операційна система: Windows 95/98/2000/XP/Vista
- Процесор: Pentium II 266 МГц
- Пам'ять: 32 МБ
- Відеокарта: з 2 Мб пам'яті, 16 біт, 800x600
- Аудіокарта: сумісна з DirectX


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: