7:54 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Zoo Tycoon 2 Ultimate Collection/Скачать Zoo Tycoon 2 Ultimate Collection
Опис гри:
Zoo Tycoon 2, розроблена компанією Blue Fang Games, дає гравцям можливість досконало вивчити життя і побут зоопарку. Зручне, інтуїтивно зрозуміле керування дозволяє всім без винятку категоріям користувачів швидко освоїтися і приступити до створення зоосаду своєї мрії.
Величезна кількість ігрових режимів, включаючи такі як Zoo Guest, Zoo Keeper і Photo Safari, надають гравцям можливість прогулятися по зоосаду як відвідувача або ж виступати в ролі керуючого. Вбудована в гру зоо-енциклопедія містить безліч захоплюючих фактів з життя тварин. Zoo Tycoon 2 - це можливість створити зоопарк совей мрії. Більше 100 видів екзотичних тварин з усіх куточків Землі, багатий вибір об'єктів, будівель і будов, можливість впливати практично на будь-які аспекти життя зоопарку, інструментарій для створення власних ландшафтів і сценаріїв - все це, укупі з відмінною 3D графікою і продуманим до дрібниць інтерфейсом, робить екскурс у світ тварин цікавим, яскравим і захоплюючим.

Ultimate Collection містить все, що вийшло доповнення:
- African Adventure. Різноманіття тваринного світу Африки, тури через мальовничу африканську савану, карти на основі відомих африканських місцевостей, нові сценарії, завдання та кампанії.
- Endangered Species. Створіть новий безпечний будинок для тварин, яким загрожує повне зникнення. Будуйте мальовничі вольєри, створюйте маршрути для автоекскурсії і зводите канатні дороги, а потім разом з гостями зоопарку відправляйтеся на захоплюючу прогулянку в світ екзотичних тварин.
- Marine Mania. Отстройте самий натуральний аквапарк, що кишить всілякої морською живністю, яка своїми трюками або просто самим своїм виглядом буде розважати відвідувачів. Гігантські черепахи, пінгвіни, дельфіни та інші морські тварини будуть піддаватися дресируванню і давати цілі вистави, обдаючи задоволених глядачів потоками води і піднімаючи іскристий каскад бризок.
- Extinct Animals. Вивчайте останки доісторичних тварин і проводите експерименти в спеціальній дослідницької лабораторії, забезпечте особливий догляд за виведеними вихованцями, зводите спеціальні споруди і вольєри для небачених звірів, приборкати і приручити непокірних динозаврів!

Примітка.
Zoo Tycoon 2 Ultimate Collection відразу містить весь додатково завантаження контент для гри.
Русифікація на основі перекладу 7Wolf.
Реліз від RG Механіки.

Мінімальні Системні вимоги:
- Система: Windows XP / Vista
- Процесор: Intel Pentium 4 1,4 Ггц або AMD Athlon XP 1600 +
- Пам'ять: 512 Mб для Windows XP / 1 Гб для Windows Vista
- Відео-карта: з пам'яттю 32 Mб
- Аудіо-карта: сумісна з DirectX ® 9.0с
- Жорсткий диск: 2 Гб
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: