11:09 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Ace Combat 4: Distant Thunder (2001/ENG/PS2)
Рік випуску: 2001
Жанр: Simulator
Розробник: Namco
Видавництво: Sony
Платформа: PS2
Мова інтерфейсу: ENG
Регіон: PAL
Мультіплеер: До 2-х гравців
Тип образу: ISO
Розмір: 3,36 GB

Опис: Ace Combat 4 Distant Thunder - це четверта частина популярного симулятора військових літаків на PS2. За сюжетом події відбуваються у фіктивному світі, аналогічному нашому, на невеликому острові Erusia почалися військові дії і світ був порушений. Незважаючи на невеликий розмір країни, вояччина країни Erusia захопила столицю своєї нейтральній сусідки і взяла під свій контроль "Stonehenge" - спеціальне електромагнітне зброю, призначене для знищення повітряних цілей. Міжнародна коаліція під назвою ISAF (Independent States Allied Force - Об'єднані Сили Незалежних Штатів) була сформована для придушення конфлікту. Вам належить стати рекрутом у війська коаліції, пілотом, спраглим помсти за свій зруйнований будинок і смерть своїх батьків.

Особливості гри:
- Ace Combat 4: Distant Thunder використовує на повну міць можливості PS2, щоб надати гравцям швидкий аркадний геймплей і вражаючу графіком, що претендує на одну з найбільш реалістичних.
- У Ace Combat 4: Distant Thunder вам належить літати на більш ніж 20 типах літаків, акуратно змодельованих з реальних моделей і збройних самими останніми досягненнями в галузі озброєнь.
- Починайте захоплюючі битви з високо інтелектуальним противником, змітайте з землі ворожу техніку і навіть перехоплюйте ядерні боєголовки на шляху до мети!
- Ace Combat 4: Distant Thunder виглядає дуже красиво, особливо гарно виглядають повтори повітряних боїв!
- Оцінка 4.5 з 5 на самих популярних сайтах за кордоном по рейтингах гравців і критиків!
- Для любителів товариських поєдинків, призначений режим з поділом екрана навпіл, де вам належить битися з приятелем один на один, або взяти участь у великій сутичці. Готуйтеся до підвищення рівня адреналіну в крові - Ace Combat 4: Distant Thunder чекає на вас!


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: