7:57 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Commandos: Strike Force (2006/RUS/PS2)
Рік виходу: 2006
Жанр: FPS / Tactical
Розробник: Pyro Studios
Видавництво: Eidos Interactive
Платформа: PS2
Мова інтерфейсу: Російський
Регіон: PAL
Розмір: 1,02 GB

Опис: Commandos: Strike Force - це продовження про знамените тріо, яке повертається в новому амплуа. Зелений Бере, Шпигун і Снайпер знову в справі, тільки гравець тепер не сторонній спостерігач, а повноправний член команди. Перемикаючись між персонажами, ви власноруч забивайте цвяхи в домовину фашизму! На війні усі засоби хороші. Ніхто не обмежує вас у тактичних прийомах. Хочете тисніть противника вогневою міццю, хочете дошкуляє диверсіями. Шпигунство, саботаж, засідки - ось далеко не повний список прийомів боротьби з ворогом. У Commandos Strike Force немає заздалегідь второваних шляхів до заповітної мети. Кожну бойове завдання можна виконати десятком різних способів. Ви потрібні у всіх частинах планети. Чотирнадцять епізодів одиночної гри розподілені за трьома глобальним компаніям. Вам належить битися на території понівеченої бомбардуваннями Франції, поритої воронками Норвегії і потопає в попелі Росії.

Особливості гри:
- Знамените тріо повертається в Commandos Strike Force. Зелений Бере, Шпигун і Снайпер знову в справі, тільки гравець тепер не сторонній спостерігач, а повноправний член команди. Перемикаючись між персонажами, ви власноруч забивайте цвяхи в домовину фашизму!
- Тільки злагоджені дії ведуть до перемоги в Commandos Strike Force. Поки ви керуєте одним з трьох героїв, що залишилися персонажі перебувають у віданні комп'ютера. Досконалий штучний інтелект стане надійним помічникам у нелегких колотнечах.
- Не довіряєте електроніці? Візьміть з собою живих друзів! Також можна грати один проти одного, битви розраховані на вісім чоловік.
- Битви лякаюче реалістичні. Графічне ядро Commandos Strike Force дозволило відтворити максимально правдоподібний світ. Перед собою ви побачите не екран, а справжнє вікно в іншу, жорстоку, але романтичну реальність.
Епічна музика налаштує вас на потрібний лад. У грі звучать епічні композиції Симфонічного Оркестру Братислави.


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: